• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> מצוינות והשראה >> סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים

הרצאות בנושא מצוינות והשראה

סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים

מאת: שרון אייזן

שאלות חכמות אשר מסייעות בסגירת עסקות והתנהלות טובה יותר של כל משתתף לאורך זמן, העלאת המוטיבציה והלויאליות לארגון, כיצד ניתן להתמודד עם מחסומים ואתגרים העומדים בדרכינו באופן המיטבי וכיצד לא לאפשר להם לחבל לנו בתוצאות, כיצד להחליף הרגלים מעכבים במקדמים, איך ניתן להציב יעדים גדולים ולעמוד בהם בהצלחה, ומהי נוסחת ההצלחה שלכל אחד מאיתנו רצוי שתהיה בארנק (חלוקת כרטיס ייעודי למשתתפים) כתזכורת ליישום שוטף.
ניתן גם לקיים ימי עיון, כנסים, סדנאות תהליכיות ומפגשי "מאסטר מיינד" מרתקים אשר מטרתם לתרום למהירות ויעילות בקבלת החלטות, גיבוש הצוות הניהולי ושימוש בפורמט בינלאומי שעובד כמטה קסם ברחבי העולם לייעול תהליכים ודילמות העולות בארגון תוך מתן מענה מיטבי בפרק זמן קצר.

אם אתם רוצים לדעת את הטכניקות החדישות ביותר שיאפשרו לכם להגדיל את ההכנסה שלכם, את התוצאות וההישגים ולהגיע לפריצות דרך, זה המקום שאתם צריכים להיות בו!
הרצאה בעלת השפעה חסרת תקדים על ההצלחה במקום העבודה ובארגון והדרך בה ניתן לייעל את ההתנהלות ולשפר את התוצאות באופן ניכר בדרך חווייתית ומקורית. 
שיטת אייזן ו - 7 הצעדים לפריצת דרך אותם שרון אספה בפקידה על סמך נסיון וידע שצברה במהלך השנים ומה שעובד בפועל עבור אלפי לקוחות מהווים קיצור דרך משמעותי לתוצאות יוצאות דופן!

מה תקבלו מההרצאה:
תכפילו את האפקטיביות בקלות נטולת מאמץ!
תקבלו את הסודות השמורים ביותר של ההצלחה ושיפור משמעותי של התוצאות בדרך שיפתיעו אפילו אתכם!
7 הסודות המוצגים בהרצאה הם:

סוד השאלה 
שאלתם את עצמכם פעם מה מבחין אנשים מצליחים לאנשים שנשארים מאחור?, אחד הכלים העוצמתיים ביותר הוא הקשבה לצד השני, שאילת שאלות חכמות את עצמנו, את הלקוחות, הקולגות, בני הזוג וכד'...
סוד התשוקה
מכירים את התחושה שהכל על הכתפיים שלכם?, שלא בא לכם להתחיל את השבוע?, שעושים לא בגלל שרוצים, אלא בגלל שככה צריך?, סוד נתשוקה בא להדליק בחזרה את ניצוץ המוטיבציה והתשוקה לעשיה. נגלה טיפים פשוטים ליישום שכל אחד יכול ליישם בתחום העיסוק שלו ונגלה איך אפשר ליהנות מהדרך.
סוד החילוף
לכל אחד מאיתנו יש מחשבות, אמונות, הרגלים, שחלקם מקדמות אותנו, וחלקן משאירות אותנו מאחור. לא תמיד אנחנו מודעים לקיומם. כולם מקבלים קידום ואתם נותרים מאחור?, לא מגיעים ליעדים שלכם? זה נכון לכל תחום, החדשות הטובות הן, שהבסיס לכל שינוי, הוא החלפת הרגל מעכב בהרגל מקדם. אז איך עושים את זה?, מאיפה מתחילים? ואיך נהנים מהדרך, מקצרים ומייעלים את התהליך?, את זאת ועוד נגלה בסוד החילוף.
סוד היעילות
אין לי זמן – אף פעם אין לי מספיק זמן, לא הספקתי כלום, יש לי עוד כ"כ הרבה מה לעשות ואני לא יודע מאיפה להתחיל..., סוד היעילות בא על מנת לתת כלים חדשניים ומרתקים לייעל את העשייה שלנו, תוך חיסכון של משאבים, כסף וזמן... 
סוד הויראליות
ישנם 3 סוגי וירוסים, וירוסים של עולם החי, הצומח ובני האדם, וירוסים של מחשבים ו... כן, כן, גם וירוסים של המיינד (התודעה) – שהיא הכוח העוצמתי ביותר של כל אדם באשר הוא – והגורם העיקרי שמשפיע על כל תוצאה מדידה (חשבון בנק, קריירה, מערכות יחסים, הצלחה..), סוד הויראליות מציע את האנטי וירוס, ובנוסף דרכי מניעה וטיפול קלים ופשוטים ליישום.
סוד הקאיזן של אייזן
למה אנחנו נוהגים לסבך כל דבר?, איך לא לתת לפחד לשתק אותנו, ומה הדבר האחד שיאפשר לנו ליצור שינויים גדולים לאורך זמן? סוד הקאיזן של אייזן יחשוף בפנינו דרכים מופלאות להתנהלות נכונה יותר. קאיזן – תורה יפנית שמאפשרת בין היתר להגיע יעדים גדולים בצעדים קטנים ואייזן = אני זן המדברת בין היתר על אמנות הפשטות, וחשיבות יישום הלמידה כאבן דרך משמעותית להצלחה ושילוב עקרונות מפתח לעשיה היום יומית. 
  סוד ה- DNA של ההצלחה
כולם ללא יוצא מהכלל רוצים הצלחה, ולא מבינים למה, למרות שהם עובדים מאוד קשה, היא נותרת מאחור...?, הסוד הזה מדבר על נוסחה של 5 מרכיבים (כמו מתכון של עוגה טובה), כשהשילוב בין ה- 5 יוצר שילוב מנצח, שבו לא ניתן להיכשל, כל שנותר הוא ליישם


search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 206
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir