• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> >> אופיר עמית

אופיר עמית

אופיר עמית
מחבר רבי מכר עולמיים ומנטור לאפקטיביות וחשיבה יצירתית בעסקים.
עמית ישתף כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית, כיצד ניתן לכבוש את רשימת רבי המכר פעם אחר ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה ולכסף. במהלך ההרצאה ילמד עמית את שיטות העבודה האפקטיביות שלו אשר עזרו לו לצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל וליצור מאות ספרים ואלפי מוצרים בתקציב נמוך, זמן קצר והתנהלות יעילה וימחיש אותן בצורה יצירתית בעזרת שיטת הציור "לצייר בקלות" אשר אותה המציא ופיתח וכיום מוכר בכל העולם. השיטה מציגה איך בעזרת קווים פשוטים בלבד ניתן להגיע לתוצאות חסרות תקדים גם ללא ידע קודם או ניסיון בציור ואיך ניתן ליישם את תהליך החשיבה שבה על כל תחום בחיים במטרה לשפר אפקטיביות בצורה חסרת תקדים ומיידית. הרצאה מרתקת בעלת ערך רב לחברות, ארגונים ולעובדים, משולבת עם סדנה חווייתית ובלתי נשכחת.


לעמית אופיר היה חלום להיות צייר מאז שהיה ילד. כשניסה ללמוד מספרי ציור מקצועיים הבין כי הם אינם נגישים כלל והחל לנסות לצייר בעצמו. עם כישורי הציור המינימליים שלו וחוש יצירתי במיוחד החל להמציא דמויות מקוריות משלו עליהן חזר שוב ושוב. עם הזמן שם לב שניתן לצייר את הדמויות בצורה פשוטה יותר. הוא החל לשכלל את שיטת הציור שלו כך שיוכל ללמד כל אחד לצייר בקלות. הוא חילק את השיטה ל4 שלבים וקרא לה "לצייר בקלות". 

בראשית דרכו התפרנס עמית ממוצרי יצירה שהכין בעבודת יד. המוצר הראשון שלו היה חלוקי נחל מצויירים. על מנת לספק הזמנות גדולות של המוצר היה עליו למצוא דרך לצמצם את זמן העבודה כדי לייצר יותר כסף. עמית פישט את הדמויות וגילה מהם הקוים המינימליים שצריך בכדי ליצור אותן עד לכדי כך שהצליח לצייר כל דמות תוך פחות מ 12 שניות. לאחר שצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל החל עמית לפתח את השיטה בצורה יסודית וללמד אותה בכל העולם. באותה הצורה שבה הצליח לצייר כל כך הרבה ציורים בזמן כל כך קצר יישם עמית להוציא לאור יותר מ 650 ספרים בתוך פחות משנה אותם כתב, אייר ועיצב במהירות שיא. בעזרת שיטות שיווק שפיתח עמית דאג שכל אחד מהספרים יגיע לצמרת רשימות רבי המכר העולמיות של ענקית הספרים אמזון. 

עד היום ספריו תורגמו ליותר מ 20 שפות, נמכרו ביותר מ 1,000,000 עותקים ודורגו במקום הראשון ברשימות רבי המכר בעולם פעם אחר פעם.

ניתן למצוא עדויות ואינספור סיפורי הצלחה של ילדים ומבוגרים חסרי יכולת ציור אשר היכרות עם השיטה חוללה בהם שינוי דרמתי הן ברמת ביצירה והן ברמת הבטחון העצמי. הכלים של עמית להצלחה ברורים, פשוטים ומספקים השראה רבה ללקוחותיו. עמית הוא דוגמא למסירות לעבודה, התמדה וקצירת פירות מתגמלת לאלו המוכנים לעשות את הדרך. עמית ישתף אתכם צעד אחר צעד איך הצליח למכור כל כך 

בכל אחד חבוי אומן
עמית אופיר, מחבר רבי מכר עולמיים, אומן הקומיקס ומומחה עולמי ללימוד ציור
ישתף כיצד בעזרת קוים פשוטים וחשיבה יצירתית כל אחד יכול להיות צייר. הרצאה זו חווייתית והמשתתפים יצאו עם תיק עבודות של ציורים שיציירו במהלכה.
אפקטיביות מנצחת!
עמית אופיר, מחבר רבי מכר עולמיים ומנטור לאפקטיביות וחשיבה יצירתית בעסקים,
ישתף כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית, כיצד ניתן לכבוש את רשימות רבי המכר פעם אחר ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה כמומחים בינלאומיים.
איך להפוך את הידע שלכם לכסף!
עמית אופיר, מחבר רבי מכר עולמיים ומנטור לאפקטיביות וחשיבה יצירתית בעסקים,
לכל אחד יש ידע, לכל אחד יש ייעוד בחיים. אם הייעוד שלכם בחיים הוא להפיץ את הידע שלכם ולתת ערך לאנשים ברחבי העולם ההרצאה הזו היא בשבילכם. בהרצאה ישתף עמית כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית, כיצד ניתן לכבוש את רשימות רבי המכר פעם אחר ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה כמומחים בינלאומיים.
חשיבה יצירתית! (לצעירים ובני נוער)
איך לתקשר אחד עם השני בעזרת ציור בעזרת קווים פשוטים?

כדי להעביר מסרים מדויקים וליהנות מתקשורת אפקטיבית יש להכיר את עולם הציור
הצד היצירתי של עולם העסקים
סדנת העצמה ליצירת דיוק ואפקטיביות בעבודה בעזרת ציור בקווים פשוטים

המסלול האפקטיבי והמהיר להצלחה בכל תחום

עמית ישתף ויחשוף כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית,
כיצד ניתן לכבוש את רשימות רבי המכר פעם אחר פעם ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה ולכסף. במהלך ההרצאה ילמד עמית את שיטת הציור שלו אשר בעזרת החשיבה מאחוריה ניתן לעבוד באפקטיביות שיא, מה שאפשר לו לצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל, וליצור למעלה מ 500 ספרים רבי מכר תוך פחות משנה! בהרצאה תקבלו כלים שימושיים ודרך חשיבה שכל אחד מכם יוכל ליישם בחייו האישיים, בעבודה ובעסקים.
search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 204
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir