• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> >> דיאנה בן צבי

דיאנה בן צבי

דיאנה בן צבי

דיאנה היא מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס, בוגרת NLP במכללת רטר. דיאנה מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם,להוציא את הענק שבפנים, לממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו וליצחר תודעה מנצחת. היא עושה זאת בעזרת תהליכי ליווי אישי ועסקי אחד על אחד, מנחה בסדנאות והרצאות, וובינרים והרצאות דרך האינטרנט. דיאנה משלבת בסדנאות ובהרצאות שלה שני כלים עוצמתיים שלה – ריקוד ושירה. הסנדאות שלה מעבירות ערך, כלים פרקטיים, וחוויה אנרגטית ובלתי נשכחת. דיאנה מאמינה שהחיים הם כמו ריקוד, הם כמו שיר .מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב ? כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה . כנ”ל גם לגבי החיים . חשוב לחיות את החיים עם רגש, תשוקה, מוטיבציה, לעשות את מה שאוהבים לעשות ולהיות האדם שרוצים להיות .

  

שמי דיאנה בן צבי, בת  32 ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס, בוגרת NLP  במכללת רטר. אני מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם,להוציא את הענק שבפנים, לממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו וליצור תודעה מנצחת. 

הסיפור שלי התחיל לפני 5 שנים כאשר קמתי בבוקר ואמרתי לעצמי – אינני רוצה ללכת יותר לעבודה, עבודה שלא מצמיחה אותי, עבודה שאינני מרגישה בה שאני מגשימה את עצמי, את החלומות שלי, חיה את החיים כפי שתמיד ראיתי בדימיון שלי – רוקדת, שרה, מוקפת באנשים, תורמת לאנשים. לא היה פשוט לקבל החלטה לעזוב את מקום העבודה המסודר עם כל התנאים ומשכורת "טובה" ולהתחיל את הדרך  של הגשמה אישית שלי מאפס. לא תיארתי לעצמי שלאחר 5 שנים אעשה את מה שתמיד חלמתי לעשות – לעבוד רק 2-3 ביום, להרוויח פי 3 ממה שהרווחתי בעבודה של 9 שעות ביום, אבל דבר הכי 
חשוב להקים שני עסקים – אחד בתחום הכושר והריקוד והשני בתחום הגשמה והצלחה אישית ולנהל אותם בהצלחה, להוביל עשרות אנשים למימוש והגשמה, להנחות בסדנאות, להעביר הרצאות, להופיע מול מאות אנשים בעולם של ריקוד, שירה והתפתחות והעצמה אישית. והדבר החשוב ביותר, להיות גם אמא שמגדלת את הבת שלה מבלי בייביסיטרים וגנים, מקדישה לה את תשומת לב ואת הזמן שהיא צריכה. החלום שהתגשם!!!
 
עד לפני 5 שנים וקצת הלכתי לפי התכנות – צריך ללמוד, למצוא עבודה מסודרת ולעבוד עד שיוצאים לפנסיה ואז יש לך זמן להגשים את החלומות שלך אבל לא בטוח שיש את הכוח, את האנרגיה ואת המוטיבציה. עבדתי בתור מזכירת מנכ"ל בחברה גדולה, 9 שעות ביום וכל יום היה נראה אותו דבר – ללא צמיחה, ללא התקדמות, ללא ההגשמה ומימוש של מי שאני באמת. עד שהבנתי שהחיים הם שלי ורק אני יכולה לדעת מה טוב עבורי, החלטתי שאני הולכת להגשים את עצמי, לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות האדם שאני רוצה להיות!
 
יש משפט שאני אישית מאוד אוהבת – כשהתלמיד מוכן המורה מגיע. כשאר הופיעו אצלי מחשבות לגבי שינוי  - לצאת לדרך של הגשמה ומימוש עצמי, באותו זמן הכרתי את המורה הרוחני שלי – אברהם נוב שהוא היה האדם שליווה אותי לאורך כל הדרך של שינוי, המאמן האישי שלי שבעזרתו יכולתי לראות עולם בעיניים אחרות, יכולתי להתגבר על פחדים, מכשולים, מחסומים פנימיים, ספקות ודאגות, יכולתי ליצור תודעה מנצחת שמובילה אותי לחיים שאני באמת רוצה ליצור. כי האויב הגדול ביותר שלנו זה אנחנו בעצמנו, החשיבה שלנו, האמונות שלנו, ההתנגדויות שהמוח שלנו מעלה לנו. ברגע שאנחנו מתגברים על כך, אנחנו יוצרים לעצמנו חיים אחרים לגמרי. להכיר את מאמן אז היה המזל שלי. ותפסתי אותו בידיים. 

ומה זה מזל?
מ- מקום הנכון
ז- זמן הנכון
ל- לתפוס הזדמנות, לעשות את הדבר הנכון

היום אני מובילה עשרות אנשים בתהליכי ליווי אישי ועסקי אחד על אחד, מנחה בסדנאות והרצאות, וובינרים והרצאות דרך האינטרנט. אני משלבת בסדנאות ובהרצאות שלה שני כלים עוצמתיים שלה – ריקוד ושירה. הסנדאות שלי מעבירות ערך, כלים פרקטיים, וחוויה אנרגטית ובלתי נשכחת. 

אני מאמינה שהחיים הם כמו ריקוד, הם כמו שיר .מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב ?כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה . כנ”ל גם לגבי החיים .
חשוב לחיות את החיים עם רגש, תשוקה, מוטיבציה, לעשות את מה שאוהבים לעשות ולהיות האדם שרוצים להיות .


מטרות – המקור לצמיחה והגשמה
עליסה: באיזו דרך עלי ללכת? השפן: לאן ברצונך להגיע? עליסה: לא משנה לי. 
השפן: אם לא משנה לך לאן תגיעי, לא חשוב באיזו דרך תבחרי- עליסה בארץ הפלאות 
האם מוכר לך הדיאלוג הזה? אני בטוחה שראית את הסרט "עליסה בארץ הפלאות". אבל על הסרט באתי לדבר איתך וגם לא על המשפט עצמו אלא על המשמעות של המשפט ומה שבין השורות.
אם אנחנו לא יודעים לאן אנחנו רוצים להגיע בחיים, האם זה משנה באיזה דרך נבחר לחיות את החיים שלנו? אם אנחנו לא יודעים מי אנחנו רוצים להיות בתור בני אדם, מה אנחנו רוצים להשיג, לקבל, לבנות, ליצור, ללמוד, לשתף, איזה סוג של חיים נוכל ליצור לעצמנו? 
תשובה אחת – מה שהחיים עצמם יתנו לנו, לאן שהחיים עצמם ייקחו אותנו.


גורמים קריטיים המשפיעים על כל סוג של התנהגות אנושית
מה גורם לנו להתנהג כפי שאנחנו מתנהגים? למה אנחנו עושים דברים מסוימים או נמנעים, מפחדים לא מעיזים לעשות דברים אחרים? מה גורם לנו לקבל החלטות מסוימות ולהימנע מלקבל החלטות אחרות? מה גורם לאדם להיות במצב רגשי מסוים באופן מתמשך? למה עישון, אוכל, טלוויזיה הופכים להיות ההתמכרויות שלנו? למנה ישנם אנשים שאוהבים לתת לעומת אלו שאוהבים יותק לקחת? למה ישם אנשים שמתנהגים צורה קיצונית – צועקים, מצעצבנים, משתוללים וכועסים לעומת אחרים שיודעים לשמור על רוגע, גישה אחרת? מאחורי כל התנהגות שלנו – לא משנה כמה זו התנהגת ברורה, טובה, אבסורדיית, קיצונית, לא טובה, לא ברורה, לא מקדמת או להיפך תורמת יש סיבה. 
התנהגות בני אנוש מושפעת מכמה גורמים חשובים אבל ישנם שני דברים מרכזיים שהם אלו שמניעים כל התנהגות שלנו ואלו הם –  כאב מול עונג ושישה צרכים בסיסיים של אנושות.

כיצד להשפיע ולהפוך כל אדם לאוהד
תקשורת היא אחת מתוך 7 מפתחות להגיע להצלחה אישית, עסקית, זוגית, חברתית. אנחנו לא לבד בעולם, אנחנו מוקפים באנשים אחרים בין אם מדובר באנשים קרובים או אנשים שאיננו מכירים אותם בכל או רמת ההיכרות שלנו נמוכה איתם. היכולת שלנו לתקשר עם האחרים, ליצור חיבור נכון עם האדם בדרך הנכונה, האפקטיבית, הנעימה והמקדמת עבור שני הצדיים היא החוכמה הגדולה שעל כל אדם ללמוד לפתח – וזה לא משנה אם אנחנו מתקשרים עם בן או בת זוג שלנו, עם הילדים שלנו, עם השותפים העסקיים או חברים טובים או אנשים שאנחנו רוצים ליצור איתם קשר. אבל ידוע גם שלא כולם אותו דבר – אנחנו שונים ומשונים אחד מהשני. אז איך יוצרים תקשורת טובה ואפקטיבית מבלי להיכנס למצבים של וויכוחים, מריבות, חוסר הבנה,  מבלי לתת לצד השני להרגיש לא טוב, לא חשוב וללא משמעות אלא ליצור מצב של חיבור, תקשורת, זרימה, הבנה ואהדה? אני רוצה לתת לכם 10 כלים חשובים על מנת ליצור תקשורת אפקטיבית עם כל אדם ואדם ולהפוך אותו לאוהד שלכם.
search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 204
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir