• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> אקטואליה >> אורי בר נר

אורי בר נר

אורי בר נר

אורי בר נר עבד 27 שנים בסוכנות היהודית לארץ ישראל. בניסיונו מגוון רחב של תפקידים ניהוליים בארץ ובחו"ל בתחומי העלייה והקליטה, התכנון האסטרטגי והייעוץ לפיתוח ארגוני. מבין תפקידיו הבולטים: שליח עלייה מרכזי בדרום אפריקה בשנים 1995-1999, סגן מנהל חטיבת העלייה בשנים 1999-2004, מנהל בפועל של חטיבת העלייה בשנים 2004-2007 ויועץ אסטרטגי לחטיבת השותפויות של הסוכנות היהודית (הפועלת עם 550 קהילות יהודיות בתפוצות) בשנים 2007-2011. מאז פרישתו מהסוכנות בשנת 2011 אורי עוסק בייעוץ עצמאי לקרנות ולקהילות יהודיות בעולם, בין היתר, כ-"יועץ הבית" של הפדרציה היהודית של ניו יורק-המשרד הישראלי ולגופים רבים נוספים.אורי הינו מרצה מוכשר היודע לארגן ולהעביר את התכנים באופן מרגש, להפעיל קהל ולרתקו.

כישורים ויכולות מיוחדות

כישורי הרצאה הצגה, הנחיה והדרכה בעברית ובאנגלית (ברמת שפת אם), יכולת למידה והכנת מערכי הדרכה פעולה ועבודה בייעוץ ,תכנון ופיתוח מעולמות תוכן מגוונים. כישורי עבודה ופעולה בצוות, כישורי מנהיגות וניהול. 

השכלה

1980 – 1987  - לימודים לתואר ראשון בחוג להיסטריה כללית באוניברסיטת    

                        ת"א

1988 – 1991  - לימודים לתואר שני בחוג ללימודי עבודה באוניברסיטת ת"א

20082010  -לימודים בקורס ניהול אסטרטגי, ולימודים בקורס יועצים פנים  

                        ארגוניים, בפקולטה למנהל עסקים- לה"ב, באוניברסיטת ת"א

ניסיון תעסוקתי 

2011 –  2013   ייעוץ ופיתוח הארגוני

יועץ עצמאי לקרנות, לקהילות  ופדרציות יהודית בעולם. "יועץ הבית" של קהילת ניו יורק – משרד הקשרים הישראלי, "פרויקט איזמיר" ולגופים רבים נוספים.

 

2005 –  2011   מנהל תחום הייעוץ והפיתוח הארגוני בשותפות 2000

פעלתי כיועץ פנים ארגוני של חטיבת השותפויות המפעילה 45 שותפויות בכל רחבי הארץ עם 550 קהילות יהודיות ברחבי התפוצות ובעיקר צפון אמריקה. במסגרת תפקידי הובלתי תהליכי תכנון ופיתוח אסטרטגים, הנחיתי ועדות הגוי משותפות לישראלים ואמריקאים בארץ ובארה"ב תוך למידת והבנת צורכי השותפים. במסגרת תפקידי ליוויתי את מנהלי וצוותי השותפויות בתהליכי אימון והדרכה לשיפור מיומנויותיהם הניהוליות.התפקיד כולל הופעות מול קהל הרצאות ופרזנטציות בעברית ובאנגלית לקהלים מגוונים.

 

2005 – 1999    סגן ובהמשך מנהל בפועל של חטיבת העלייה מערב וארצות מצוקה

ניהול החטיבה, על ששת תחומי פעילותה: אמל"ט, צפ"א, דוברי אנגלית, צרפת, אתיופיה ומזה"ת ו 52 משרדיה בארץ ובחו"ל. בתקופה זו הובלתי תהליך התייעלות מקיף בתקציב וכ"א ובמקביל הגדלנו את העלייה ב כ20%. החטיבה עברה לעבוד מול פלחי שוק מאובחנים בהמשך למחקרים האסטרטגים של "האריס אינטרנשיונל" ו IBM. הפעלנו תכניות עבודה חדשניות לצרפת וצפ"א. ניהול הגיוס, המיון, ההכשרה וההשמה של שליחי העלייה במחלקת העלייה, ניהול הקשר עם משרדי הממשלה בטיפול בעולים החדשים,  ניהול פיתוח מערך המחשוב החדש של החטיבה – תכנת הקשר ל"משרד הפנים", תכנת "מועמדי עלייה", תכנת "עלייה בשלבים", ניהול ההדרכה וההכשרה של עובדי החטיבה בארץ ובחו"ל, ניהול מערכת הדיווחים הסטטיסטיים והבקרה על פעילות החטיבה בארץ ובחו"ל, טיפול במנהלות.

 

1995 – 1999  שליח עלייה מרכזי בדרום אפריקה

ריכוז העלייה לישראל בשנות שיא במספר העולים, הרצאות והופעות מול קהלי יעד לעלייה. ראיונות אישיים וייעוץ למועמדי עלייה לקראת עלייתם ארצה, תכנון שיווק ועידוד עלייה למגוון רחב של קהלי יעד, הפעלת מנהיגות הקהילה למיצוב העלייה בחיים הקהילתיים, עבודה אינטנסיבית עם ארגון הסטודנטים היהודי לחיזוק מרכזיותה של ישראל בחיי הסטודנטים.

 

1985 – 1995   מגוון תפקידים בסוכנות היהודית

ניהול פיתוח והפעלת מגוון רחב של תכניות קליטה לצעירים עולים חדשים, שיווק וגיוס מועמדים לתכניות, ממונה על פרויקט "עלייה 2000" במרחב.ניהול צוות גדול של רכזי התרבות במרכזי קליטה, ורכזי קליטה ברשויות המקומיות במרכז הארץ. בניית תורת עבודה בקליטה חברתית תרבותית של העולים החדשים מחמ"ע ומאתיופיה.אחראי על הקשר עם כפר הנוער, שיווק וגיוס מועמדים ללימודים באולפן, הפעלת תכניות חדשניות ללימודי המדבר. ניהול צוות המונה עשרות מדריכים ורכזים להדרכה, טיפול וסיוע לסטודנטים עולים חדשים בכל האוניברסיטאות בארץ.

 

1980 – 1985  "מדריך קידום נוער" ביפו – עיריית תל אביב

אחראי על טיפול בנוער "מנותק" באזור יפו, סיוע לנוער במצוקה, שיקום נוער "עבריין", מניעת נשירה מבתי ספר וסיוע לשילוב בתעסוקה של נערים.

אורי בר נר מרצה
אורי בר נר
אורי בר נר
נלסון מנדלה
ב 5 בדצמבר 2013, דומה שאוכלוסיית העולם כולה הרכינה ראשה כשנלסון מנדלה הלך לעולמו.
במשך 27 שנים, ישב נלסון מנדלה בבית הסוהר מתוכן 18 שנים בכלא "מקסימום סקיוריטי" על האי רובין – קילומטרים ספורים מחופיה של העיר  קייפ-טאון.  15 שנים מתוכן בצינוק ועבודת פרך. הוא כמעט ואיבד את מאור עיניו, בריאותו נפגעה, אך מעמדו הציבורי כלוחם החופש החשוב בעולם רק הלך והתעצם.

העולם היהודי האמריקאי - האתגרים העכשוויים והקשר לישראל
ההרצאה עוסקת בהיווצרות הקהילה היהודית המודרנית בארה"ב והישגיה, תוך סקירה כרונולוגית הכוללת ניתוח מעמיק ודיון משותף בנושאי המפתח.

search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 206
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir