• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> סדנאות והפעלות >> ד"ר מזל שאול

ד"ר מזל שאול

ד
ד"ר מזל שאול בוגרת תואר שלישי בכימיה. לשעבר מרכזת מדעית במשרד המדע. ייצגה את המשרד באיחוד האירופאי ובמשלחות משותפות לגרמניה – ישראל. לאחר מכן עסקה במשך יותר מ- 15 שנים בפיתוח תרופות חדשניות משלב הרעיון ועד שלב  הניסויים בבני אדם. במשך שנים אלה עסקה בתפקידים ניהוליים ותפקידי ניהול פרויקטים בחברות קטנות וארגונים גדולים כדוגמת טבע.
לאורך שנים אלה ובמקביל עסקה בהתנדבות בפיתוח קהילתית ותכניות העצמה לנשים, נערות ותושבים והקימה בישוב בו היא גרה, אזור, קבוצות מנהיגות של תושבים שפעילים בתחומים שונים בישוב, הקימה את "מעגל נשים אזור" המשתייך לארגון בינלאומי של נשים מתנדבות למען הקהילה. כיום מתפקדת מזה שתי קדנציות כחברת מועצה, מספר 3 לראש הרשות וכיו"ר הנהלת המתנ"ס.
מזה 6 שנים מאמנת אישית ומנחת קבוצות, זכיינית מורשה של חברת תות תקשורת ותוצאות, בניהולו של אלון גל. מפתחת תכניות לפיתוח מנהיגות אישית, עסקית וקהילתית ויועצת עצמאית לחברות לפיתוח תרופות. עוסקת בליווי אנשים, זוגות, משפחות וארגונים להצלחה וצמצום הפערים בין מצב רצוי למצב מצוי.

בהכשרתי אני ד"ר לכימיה, לאורך השנים עבדתי במשרד המדע, בסיגמה אולדריץ (חברה אמריקאית  לייצור כימיקלים), בבית חולים הדסה עין כרם בירושלים, בחברת ביוליין לפיתוח תרופות חדשניות ובחברת טבע. בתפקידיי השונים ייצגתי את מדינת ישראל במשלחות משותפות עם גרמניה והאיחוד האירופאי. פיקחתי על פרויקטים משותפים של האקדמיה והתעשייה הכימית בארץ. ניהלתי והכשרתי צוותי עובדים, ייצרתי, פיתחתי וחקרתי חומרים מסומנים רדיואקטיביים אשר שימשו לאבחון מחלות סרטניות וניהלתי פרויקטים לפיתוח תרופות משלב המחקר ועד יצור תרופות למתן לבני אדם. בכל שנות פעילותי כד"ר לכימיה פיתחתי קריירה התנדבותית בפיתוח מנהיגות בקרב נשים ותושבים. הקמתי פורום נשים, עמותת מעגל נשים אזור המשתייכת לארגון בינלאומי של נשים מתנדבות למען הקהילה, הנחתי תכניות להעצמת נערות, והנחתי והקמתי מעגלי תושבים מתנדבים למען הישוב. כיום אני פעילה בתפקידים ציבוריים כחברת מועצה ויו"ר הנהלת המתנ"ס בישוב בו אני גרה, אזור. לפני כ- 6 שנים השלמתי את לימודי האימון והנחיית הקבוצות בחברת תות תקשורת ותוצאות , חברת האימון של אלון גל. כיום אני יועצת ומאמנת אישית וקבוצתית. עוסקת באימון אישי ליחידים, משפחות וקבוצות ומובילה בחברת תות את התחום הקהילתי מוניציפלי
ממנהיגות אישית למנהיגות ציבורית קהילתית על ההיבטים המגדריים והלא מגדריים
הרצאה המוגשת דרך סיפורי האישי ועוסקת במעגל המנהיגות שמתחיל ממנהיגות אישית של חיינו ועד למעגל החיצוני של המנהיגות הציבורית, באחריות האישית והציבורית עם ובלי קשר להיבט המגדרי של נשים משתלבות במנהיגות הציבורית הפוליטית.
מאחורי הקלעים של עולם התרופות
ההרצאה מכניסה את המשתתפים למשמעות המושגים השונים ששומעים בחדשות, על ההצלחות של ניסויים בבני אדם ובדילמות המוסריות של ניסויים אלה והניסויים בבעלי חיים.
סדנת עץ או פלי
מטרת הסדנא- תהליך קבלת החלטות. הקושי הגדול בקבלת החלטות, נובע משאיפתנו "להבטיח את התוצאות" – שאיפה בלתי ניתנת למימוש (התוצאה מחוץ לשליטתי ברגע שקשורה לאדם או אירוע חיצוני לי). השאיפה הבלתי אפשרית, חוברת ל"פחד מכישלון" המוכר לכולנו והופכת כל החלטה משמעותית שעליי לקבל, לתהליך שוחק. העלאת הכושר בקבלת החלטות , אם כך, מבוססת בראש ובראשונה על ההכרה שאיני יכול להבטיח תוצאה ובהחלט ייתכן שהתוצאה תהיה שונה ממה שהתכוונתי. ברגע שאני מבין את זה, אני מקבל החלטות מתוך מצוינות אישית ולא מתוך שאיפת מושלמות. בדרך זו ביכולתנו לקבל כל תוצאה כטעות ולא ככישלון משתק. מתוך הפנמת גישה זו, נעביר בסדנא מספר כלים לניהול תהליך קבלת החלטות.

סדנת העזה ומצוינות שיווקית ואישית
מטרת הסדנא - מיקוד בעשייה נחושה ועקבית שאינה מותנית בתוצאות. לאורך הסדנא "ניגע" בחוויית הכישלון, התסכול והפחד של לשמוע "לא", ומכאן כיצד עליי להניע את עצמי לעשייה מחודשת ברגעים אלו וכיצד ליצור לעצמי את סטטיסטיקת ההצלחה האישית שלי.
במהלך הסדנא נתמקד בנושאים הבאים:
א. כיצד לפעול מתוך עוצמה אישית ואמונה מלאה בעצמי ובאפשרויות הקיימות לפניי ללא החשש והפחד מ - "מה יקרה אם....?". כיצד לבטא עצמי במלוא עוצמתי?
ב. כיצד להתמודד עם ה- "לא" ולהימנע מ - "אולי".
סדנת אחריות והשפעה אישית
מטרת הסדנא - להקנות למשתתפים דפוסי עבודה וחשיבה המבוססים על פתרונות ולא על בעיות או האשמות; ולחזק בם את היוזמה האישית לעשייה, למעורבות ולאחריות למעשיהן. הסדנא מבוססת על התובנה כי על מנת להצליח בלימודיי ובעבודתי עליי להתמקד ולכוון את עיקר מאמציי לדברים בשליטתי, קרי העשייה. במהלך הסדנא, נקיים תהליך אימוני שבו המשתתפים יעלו דילמות, ינסחו שורת פתרונות ויצהירו על מחויבותם לתיקון ועשייה. כחלק מתוך הפתרונות, נקנה הסתכלויות וגישות אפקטיביות כמו: תובנת "המשפך", מתנת הכעס, גישת השפע, אגו מול ערך בניהול עצמי מול האדם אחר, יעילות מול אפקטיביות בתקשורת, צדקנות, קורבן - אחראי, כישלון מול טעות ועוד.
ארבע שפות לתקשורת אפקטיבית
מרבית המתחים והקצרים בין בני אדם נובעים מסגנונות תקשורת. מרבית ההתנגדויות הנוצרות בשיחות הן תוצאה של אי ידיעה של סגנון התקשורת של הצד האחר בשיחה. מטרת הסדנה: להקנות יכולת לתקשר בשפת המקשיב ויצירת "כימיה", מניעת התנגדויות ראשוניות ויצירת הקשבה אקטיבית אצל המקשיב בזמן קצר. במהלך הסדנה לומדים המשתתפים לזהות את סגנון התקשורת האישי שלהם ואת המשמעויות התקשורתיות של הסגנון. לאחר מכן ילמדו לזהות את קיומם ומאפייניהם המיוחדים של שאר סגנונות התקשורת ויתרגלו את השימוש בכלים אלו.
סדנת "אמן את עצמך להצלחה" - successful COACH yourself to be
בסדנה זו יוטמעו מספר עקרונות אימון עסקי ומצוינות בסיסיים באמצעותם יכולים המשתתפים  להתאמן ולהשיג  תוצאות יוצאות מגדר הרגיל ביחס לעצמם. העקרונות הללו מהווים את בסיס תפיסת יצירת מצוינות.     
search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 205
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir