• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת

ג'ון גיקובס

ג'ון גיקובס
ג'ון גיקובס הינה מומחית לתרבות אורחות חיים (WELLNESS) במקום העבודה ולפתוח הון אנושי בחברות וארגונים. יועצת ומרצה מבוקשת ומוערכת המביאה גישות חדשניות לעולם התוכן הארגוני השואבות את השראתן מעולם הטיפול הרגשי וממגמות בינלאומיות עכשיוויות. לג'ון 30 שנות ניסיון בעבודת שטח עם ארגונים במגזר הציבורי והפרטי.
ג'ון מרצה ותיקה בפקולטה למדעי הבריאות, בי"ס רקנאטי למקצועות הבריאות הקהילתיים באונברסיטת בן-גוריון בנגב, מחברת הספרים "מסרים מהנשמה" ו"10 שאלות קריטיות שהרופא שלך (כנראה) לא ישאל אותך". לשעבר מנחת תכנית רדיו בקול אמריקה.

את דרכי המקצועית התחלתי כמומחית לטיפול רגשי. ליוויתי, ואני מלווה גם היום, חולים במחלות כרוניות ומחלות קשות לזהות ולפתור את הקונפליקטים הרגשיים הקשורים להתפתחות המחלה ובכך לתמוך את הגוף בתהליך הריפוי הגופני.

במהלך עבודתי הפרטנית גיליתי שבקרב רבים ממטופלי, מקור המתח הרגשי היה במקום העבודה. במשך 3 שנים חקרתי לעומק את עולם מערכות היחסים במקום העבודה, סגנונות ניהול והשפעתם על תפקוד ותפוקה וכיצד תרבות ארגונית ורמת אורחות החיים בארגון מעצימה או מעכבת שגשוג אישי וארגוני.

ממצאי המחקר בשילוב ניסיון קליני רב שנים היו הבסיס לפתוח הדרכות והרצאות בתחום אורחות החיים במקום העבודה ופתוח הון אנושי בחברות וארגונים.
מאז ועד היום ליוויתי ארגונים, מהמובילים בארץ, ובענפי משק מגוונים: מפעלי ים המלח, רותם אמפרט בע"מ, טבע תעשיות פרמצבטיות, מטלטק בע"מ (ישקר), משרד הבטחון ועוד רבים.

אני מצטיינת ביכולת שלי למפות אופי, תרבות ארגונית וצרכים ספציפיים של ארגונים ולתאים את החומרים המוגשים בהתאם. כמו כן יש לי ניסיון רב בהרצאות ובניית תכניות הדרכה לקבוצות בעלות עניין משותף:במשך 4 שנים הנחית קבוצות העצמה למחלימות מסרטן שד במרכז לבריאות השד במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, 7 שנים  של הנחיית קבוצות של העצמת נשים ובריאות מגדרית בשת"פ עם יועצות למעמד האישה ברשויות, קבוצות של נפגעי התמכרויות ועוד.
יש לי ניסיון רב בהתאמת הרצאות למגוון קהלים רחב מאנשי אקדמיה ועד אסירים ומכורים.

בשנת 2010 יזמתי פרויקט ריפוי והעצמה בינלאומי הכולל קהילה של אנשי מקצוע ומתעניינים ותכנית רדיו בקול אמריקה, אותה הנחיתי במשך שנה וחצי.

אני מחברת שני ספרים: "מסרים מהנשמה" ו " 10 שאלות קריטיות שהרופא שלך (כנראה) לא ישאל אותך".

ההרצאות שלי מרתקות בעיקר כי הן מנפצות "פרות קדושות" ומציגות גישות חדשניות להבנת נפש האדם והתפקוד שלו במקום העבודה ובכלל. עם בסוס מדעי מאחורי, אני יודעת להיות רצינית או חצופה ובעיקר למתוח את חבל החדשנות עד הסוף. גם אם הנושאים נראים מוכרים, תצפו לתכנים מרעננים ופרקטים במיוחד!

מינימום לחצים- מקסימום ביצועים
אם עד היום חשבתם שצריך ללמוד לחיות עם הלחצים בחיים שלכם או שהתמודדות עם לחץ דורשת הרבה זמן ומאמץ- קבלו הרצאה שתלמד אתכם פעולות פשוטות ומעשיות למזעור רמות הלחץ בחיים שלכם ואם כבר נלחצתם- איך לחזור לרגיעה בכמה דקות בלבד. 
את יכולה! נשים מרפאות את עצמן
הרצאה מרתקת ומהפכנית המראה איך נורמות חברתיות ומודלים תרבותיים השפיעו וממשיכים להשפיע על תחלואה בקרב נשים ואיך, באמצעות שינוי תפיסה וגישה, נשים יכולות לקחת אחריות על גופן ולצמצם שכיחות תחלואת נשים אופיינית. 

אורחות חיים (wellness) במקום העבודה
Wellness במקום העבודה
בתנאי שוק תחרותיים וקשים, שחברות נלחמות על הלחם והחמאה, העיסוק באורחות חיים בריאות במקום העבודה נראה כמו צרות של עשירים. מה אם יכולתי להראות לכם שקידום אורחות חיים בריאות במקום העבודה רווחי לא רק לעובד אלא גם לארגון? הרצאה מרתקת הממחישה שארגונים המקדמים wellness נהנים ממחוסן עסקי, מכוח אדם איכותי וגידול ברווחיות.

10 הדברות לארגון בריא
אין וכוח שאנשים בריאים הינם חיוניים, עמידים ומשגשגים יותר בכל תחומי החיים. בהקבלה, ארגונים בריאים נהנים מחוסן, כוח אדם איכותי ורווחיות. ההרצאה סוקרת 10 צעדים פשוטים וישימים שכל ארגון יכול לאמץ לחיזוק ביצועים והישגים.
התמודדות עם סטרס
הרצאה המציגה את המנגנון הפיזיולוגי של סטרס ואיך בכמה פעולות יום יומיות פשוטות אפשר למנוע נזקי סטרס בריאותיים ותפקודיים ולהתמודד ביעילות עם מוקדי סטרס קצרי וארוכי טווח. 


התפתחות פנימית לעומת העצמה אישית
העצמה אישית הינו מושג שהפך לאייקון תרבותי עכשווי. אך האם העצמה באמת משפרת תפקוד ואם כן באיזו מידה? ההרצאה מציגה את ההבדל בין העצמה לתהליכי התפתחות וממחישה כיצד דווקא לתהליכי התפתחות יש הרבה יותר מה להציע ומה אפשר לעשות כדי לשפר את רמת התפקוד האישי לאורך זמן.  

"סינדרום הגננת"- חשיבות הגורם הבין אישי בניהול
"לא הלכתי לניהול כדי להיות גננת" הוא משפט שכיח בקרב מנהלים המניחים שכדי להצליח בניהול די בכישורים מקצועיים. זהו- שלא. באמצעות שינוי גישה ולימוד מיומנויות יחסי אנוש גם אלה שחשבו "שאין להם את זה" יכולים "לפתח את זה" ובכך לשפר הישגים ניהוליים באופן משמעותי באמצעות יצירת מערכות יחסים רותמות ומעצימות.

search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 205
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir