• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת
דף הבית >> מצוינות והשראה >> איילת גינזבורג

איילת גינזבורג

איילת גינזבורג
איילת גינזבורג, מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומאמנת אישית מטעם איק"א (איגוד הקואצ'ינג הישראלי). אימא לשלושה ילדים מקסימים ובעל תומך אחד.
לאחר שנים של הצלחה כעובדת שכירה אך בעלת תחושת כישלון כאדם בוגר, והתמודדות עם מחלה כרונית לא קלה, החליטה איילת לעשות הסבה מקצועית: ממטאטא לפורצת!
איילת יצאה לדרך חדשה של פריצת גבול אישי, פריצת מוסכמות וציפיות חברתיות וצעידה לעבר שינוי.
שינוי של אחריות, צמיחה והשגת תוצאות רצויות.

שמי איילת גינזבורג, מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומאמנת אישית מטעם איק"א (איגוד הקואצ'ינג הישראלי). אימא לשלושה ילדים מקסימים ובעל תומך אחד.
אחרי שנים של שליחות מדינה ברחבי העולם וניהול מחלקה בחברת הייטק, רכישת ניסיון והגעה להישגים מרשימים כשכירה, החלטתי להפסיק לטאטא מתחת לשטיח את מי שאני באמת: את היעדים שלי, השאיפות והמטרות בחיים, ולעשות הסבה מקצועית לפורצת – פרצתי את גבולות ההרגלים, השגרה והנוחות, זנחתי את כל מה שאני לא,  ויצאתי להגשים את כל מה שאני כן – מרצה, מנחת קבוצות ומאמנת אישית.
      כמעט עשור אני מתמודדת עם מחלה כרונית שניהלה את חיי זמן רב. הגוף אותת, סימן וצעק אך סירבתי להקשיב והמשכתי במסלול חיי שלא אני ניהלתי אותו אלא הוא נוהל ע"י שגרה והרבה תירוצים. חייתי חיים  נטולי הגשמה, שמחה ובריאות עד לרגע שבו החלטתי לאחוז בהגה ולנווט את חיי לעבר שינוי. החלטתי לקחת אחריות, ניהול ושליטה על החיים, הבנתי מה אני רוצה בחיי ויצאתי להשיג זאת.  
      הדרך הייתה מבלבלת ולא ברורה אך מאתגרת ומעצימה. במהלכה התפתחתי, צמחתי, סללתי מסלול חיים חדש, שיניתי את אורחות חיי, לקחתי אחריות על בריאותי והובלתי את עצמי למסלול של החלמה. ההצלחה הגדולה ביותר בעיני נתפסת במסר שהצלחתי להעביר לקרוביי ובעיקר לילדיי: צאו והגשימו את עצמכם, לכו על זה בדיוק כפי שאני עשיתי!

באמצעות הרצאות, סדנאות ואימון אישי אני מעבירה תכנים, כלים ודרכי מימוש. דרך סיפור חיים, מודלים וכלים פשוטים מתעצבים תהליכים מרתקים ואיכותיים המחוללים שינוי אצל כל מי שמחפש להשיג, לשנות ולייצר ערך.
      ההרצאות והסדנאות התבשלו ונולדו בשילוב של ידע מקצועי, ניסיון, סקרנות ואהבה גדולה. הנושאים נבחרים בקפידה מתוך חיבור, ניסיון, נתינת ערך מוסף וכלים פרקטיים לחיים. ההרצאות והסדנאות מרתקות, מעוררות השראה ומעצבות דרך.
      במהלך ההרצאות והסדנאות מתרוממים תמרורי סימני שאלה, הכוונה, אזהרה ומראי דרך. באמצעות תמרורים אלה ניתן לעצב דרך תוך לקיחת אחריות, הסרת מכשולים, קבלת כלים, גילוי משאבים, אומץ ואמונה עצמית על מנת לחיות חיים בעלי משמעות באיכות גבוהה.  

מי באמת מקבל את ההחלטות שלך?
תהליך קבלת החלטות הוא תהליך מורכב ומעניין. במהלך חיינו אנו לוקחים החלטות מסוגים שונים ואנו בטוחים שיש לנו את היכולת הבלעדית לקבוע עבורנו את הטוב ביותר אך למעשה גורמים גלויים וסמויים נוספים אחראיים להחלטות שאנו לוקחים.  
כחלק מתהליך קבלת החלטות אנו מציבים לעצמנו מטרות: לא לסמס בזמן נהיגה, לשמור על תזונה בריאה, לעסוק בפעילות גופנית וכו'. אך בפועל, למרות שאנו יודעים שמטרותינו ישפרו את איכות חיינו, אנחנו לא מתאפקים וקוראים מסרון בזמן נהיגה, מריחים שוקולד משובח ואוכלים ממנו, חוסכים פחות כסף מהמתוכנן או לא נוטלים את התרופות בזמן. אנחנו מבטיחים לעצמנו שבעתיד נתאפק, נשלוט בעצמנו ובכל זאת אנחנו נכשלים פעם אחר פעם. הרי כולם רוצים להיות בריאים ולחיות באיכות חיים מיטבית, אז מדוע אנחנו לא עומדים במילה של עצמנו? 
מדוע בהווה אנחנו מתקשים לעמוד במשימות אך אנו בטוחים שבעתיד נצליח? מה אנחנו חושבים שיקרה בעתיד שלא קורה עכשיו?


האופטימי הנהנתן והפרשן
הרצאה מעניינת ומרחיבה את המחשבה העוסקת בקבלת החלטות או ליתר דיוק באשליית קבלת החלטות.

כמה תשלמו עבור קונצרט בתחנת רכבת?
מה הקשר בין מקדונלדס להנאה מאכילת גזרים ושתיית חלב?
מה הקשר בין היסטוריה לקניות?
מעבר לגבול

 תחשבו על משהו שרציתם להשיג, לשנות. שאתם יודעים שאם תצאו להשיגו יהיה לכם טוב יותר. 

מדוע לא פעלתם להשגת השינוי? כיצד אתם בוחרים את היעדים שלכם? כיצד לפעול להשגת היעדים? כיצד ניתן להתמודד עם כשלונות וכיצד מניעים אחרים לשינוי?

 

 

 מבצע סבא סבתא
הרצאה מרתקת העוסקת במאפיינים הייחודיים של סבים וסבתות במאה -21; לכאורה נושא פשוט אם כי בפועל מורכב ורגיש. בואו להיחשף לייחודיות של סבים וסבתות מודרניים, לקבל כלים כיצד להתמודד עם פער הציפיות מול הילדים, החתנים והכלות, ולעמוד על ההבדלים בין סוגי סבים וסבתות. מדוע יש סוגי קשרים שונים עם נכדים שונים, האם קיימים הבדלים בין סבים וסבתות עובדים לאלו הפנסיונרים, כיצד מתמודדים סבים וסבתות לנכדים החיים מעבר לים ועוד.
הרצאה ייחודית המשלבת הומור ודוגמאות יום יומיות לצד מסרים בעלי ערך מוסף גבוה, ומיועדת לסבים וסבתות עובדים ופנסיונרים כאחד.

search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 205
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir