• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת

סבינה בלנק

סבינה בלנק
"אנחנו חיים בעידן של ידע אינסופי. אומרים שידע זה כוח, אבל לידע אין שום משמעות אם לא יודעים ליישם אותו נכונה בחיים האישיים והמקצועיים של כל אחד מאיתנו".
סבינה בלנק , מרצה רב-תחומית, מאמנת , מנטורית עסקית ומנהלת את מערך ההדרכה של התאחדות יזמים בישראל, ארגון שעוסק בסיוע לעסקים קטנים ועצמאים.    
אחרי קריירה עשירה בשוק הפרטי ובתפקידי מפתח בשירות הציבורי (לשכת ראש הממשלה וכנסת ישראל), סבינה הקימה עסק משלה והחלה לעסוק במה שבאמת חשוב לה – לעזור לאנשים וארגונים לקבל את הידע המתאים להם ולהפוך אותו לכלי עבודה פרקטי על מנת לפתח את עצמם ולהשיג את התוצאות וההנאה שהם מבקשים ליצור בחיים שלהם.

"אנחנו חיים בעידן של ידע אינסופי. אומרים שידע זה כוח, אבל לידע אין שום משמעות אם לא יודעים ליישם אותו נכונה בחיים האישיים והמקצועיים של כל אחד מאיתנו. התשוקה והמומחיות שלי היא לסייע לאנשים וארגונים לקבל את הידע המתאים להם ולהפוך אותו לכלי עבודה פרקטי על מנת לפתח את עצמם ולהשיג את מה שהם מבקשים ליצור בחיים שלהם."

החיים "קורים" לכולנו. הכול קורה מהר ויש מעט מאוד זמן או לעצור לרגע את שצף האירועים, לקבל פרספקטיבה ולחשוב על המהות. לרוב, גם אין את הכלים המתאימים להגדיר מטרות מוחשיות ולבנות תוכנית מסודרת שתביא אותנו לשם.
במפגש עם קהלים מגוונים סבינה נוגעת בנושאים ובתחומים שונים שיכולים לסייע בהתפתחות אישית ובהתפתחות מקצועית, ובדרך גם ליהנות מהחיים. בהרצאות ובסדנאות סבינה מציגה את הנושאים, מבהירה ומנגישה אותם למשתתפים ובמיוחד, מעניקה כלים פרקטיים  שמאפשרים לעצב ולפתח את חווית חיינו.
סבינה בלנק מנהלת את מערך ההדרכה של התאחדות יזמים בישראל. מאמנת מקצועית חברה בלשכת המאמנים בישראל ומרצה רב תחומית.
מאז שנת 2009 סבינה בעלת עסק בתחום האימון האישי והעסקי, מרצה בתחומים של התפתחות מקצועית, אימון הוליסטי, מיומנויות עסקיות ויזמות וכן, מדריכת מאמנים (סופרויזורית). 
לסבינה ניסיון עשיר של מאות שעות הדרכה והנחייה, אלפי משתתפים בהרצאות ובהדרכות ובעיקר, יכולת להגיע לקהל ולעזור לו להפוך את הידע לכוח, למיומנות ולעשייה בחיים שלהם.
סבינה מגיעה מקריירה ארוכה בסקטור הפרטי ובשירות הציבורי (לשכת ראש הממשלה וכנסת ישראל). 
בוגרת תואר ראשון בכלכלה ובמדע המדינה, תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית והשכלה נרחבת בתחומים משלימים. בעבודתה משלבת כלים מדיסציפלינות שונות בתחום האימון והייעוץ.


"מאחורי הקלעים" של תקציב מדינת ישראל

אז מה זה בעצם תקציב המדינה? מה "מסדרים" בחוק ההסדרים? איך זה עובד באמת? מי "בוחש" בקדירה? מי הם "נערי האוצר"? מי משפיע? מיהו ה"טייס האוטומטי"? לאן הולכות ה"עיזים"? האם הלוביסטים הם רועי צאן?  האם גם המדינה נכנסת למינוס? והאם אנחנו בעצם פלא כלכלי?מה בהרצאה? אני מציגה את "מאחורי הקלעים" של גיבוש התקציב בממשלה ואישורו בכנסת, מכניסה אתכם לחדרי הישיבות וועדות הכנסת, ובסופה תוכלו לקרוא את העיתונות הכלכלית בדרך אחרת ולהבין איך כל זה משפיע על היום יום הכלכלי שלנו..

תוכנית עסקית לחיים – תוכנית עבודה שנתית לחיים של כולנו (לא רק לטייקונים)
בכל פעם שסוף השנה מתקרב אנשי עסקים וחברות במשק מתחילים בגיבוש תוכניות העבודה לשנה הבאה, הם מייצרים תוכנית לפיתוח העסקים שלהם; אם אתם שואלים את עצמכם מה יש בתוכניות הללו שעוזר להם, התשובה היא שהתוכניות מסייעות להם לקבוע יעדים ברורים ולהוציא אותם לפועל. 

תוכנית עסקית או תוכנית עבודה הם לא צמד "מילים גסות" ואינן שמורות לטייקונים וחברות עסקיות בלבד. גם לכם מותר ואף מומלץ: אם אתם שכירים ואתם רוצים לתכנן את הקריירה; אם אתם אנשים פרטיים שרוצים להוציא לפועל פרויקט מיוחד במשפחה או בקהילה; וכל אדם שרוצה להסתכל קדימה ולתכנן כיצד העתיד שלו יכול להיראות! בואו ללמוד איך להשתמש בכלים שמשתמשים בהם טייקונים.

אז איפה הכסף? מודלים ופתרונות לבניית תקציב אישי ומשפחתי
כמה כסף אתם באמת מוציאים בחודש? כמה כסף יש לכם? מה קורה שם ב"חור השחור" של הפנסיה והחסכונות... מתי בפעם האחרונה פתחתם את חשבון הבנק שלכם?
אם התשובות לשאלות האלה הן: "לא יודע/ת", אתם לא לבד. מרביתנו נמנעים מלהסתכל לאמת הפיננסית שלנו "בלבן של העיניים" כי אנחנו לא רוצים לדעת באמת מה קורה שם. מפחדים. אלא שדפוס זה של הימנעות בד"כ מביא לבור הפיננסי עמוק יותר, גורם למינוס לגדול, ומייצר כדור שלג של תחושת תסכול שבד"כ באה לידי ביטוי במשפט השגור: "תהרגו אותי אין לי מושג לאן הכסף הלך?!"

ההרצאה תאפשר להתחיל למצוא את הכסף, ולדעת להחליט לאן אנחנו רוצים שהוא ילך...חסמים בדרך להצלחה אי אפשר לראות בעין בלתי מזוינת – על גורמים מניעים ומעכבים בדרך להצלחה.

אנחנו כל כך רוצים להצליח ולהגשים, אנחנו בטוחים שאנחנו מוכנים לעשות הכול, אבל ממש הכול כדי שזה יקרה. ואז... אנחנו לא זזים, הופכים משותקים, דוחים, מתבלבלים, מתייאשים והמצטיינים שבינינו מלווים את כל זה גם בביקורת בהלקאה עצמית בלתי מתפשרת.

אז איך מתחילים לזוז? איך מזהים בכלל שאנחנו תקועים? כיצד ניתן לדלג או לעקוף את המחסומים? ומה הם בכלל אותם מחסומים?


תחשבו טוב, יהיה טוב – האם מספיק רק לחשוב חיובי?! – על פסיכולוגיה חיובית מעשית
בכל מקום מעודדים אותנו לחשוב חיובי: "חייכו והעולם יחייך אליכם"... מה שלא אומרים לנו, הוא שלא מספיק רק לחשוב חיובי...אבל מה זה בדיוק לחשוב חיובי?! חשיבה חיובית היא דבר מוגדר, וכדי לאמץ אותה צריך לעשות צעדים פרקטיים.

עולם הפסיכולוגיה החיובית יוצא מנקודת הנחה שאנחנו יודעים להגיד טוב מאוד מה "לא בסדר". מה לא בסדר בחיים שלנו, מה לא בסדר במה שאנחנו עושים ובמיוחד כל מה שלא בסדר במה שאחרים עושים. הטענה המרכזית היא שאנחנו לא באמת יודעים מה בסדר ומה טוב, במה אנחנו טובים, איך למעשה הצלחנו עד עכשיו ואיך ניתן לשחזר זאת.

חבל שאין 25 שעות ביממה? על דחיינות וניהול זמן – תובנות וכלים מעשיים
כל אחד מאיתנו מסתובב עם רשימה בלתי נגמרת של דברים שאנחנו חושבים שאנחנו צריכים לעשות, בעבודה אנחנו רוצים להתעלות על השוטף, לייצר משהו חדש בבית, לבלות עוד זמן עם הילדים, לצאת לבילוי זוגי בעיר הגדולה, לפגוש את המשפחה בצפון, ללמוד משהו חדש, לצאת לטיול עם החבר'ה... וזה מבלי להזכיר את הסידורים הפשוטים יותר.
95% מהאנשים דוחים. שאר 5% משקרים... בעיקר לעצמם. 
הבשורה הרעה – כולנו סובלים מדחיינות. הבשורה הטובה – אפשר להתמודד עם זה ובעיקר, להצליח להספיק לעשות קצת יותר ממה שחשוב לנו באמת ולהרגיש הרבה יותר טוב עם זה.

search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 206
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir