• מלכה זילברמן ספקטור
  איך לעורר את התשוקה המינית בכל גיל
 • שירי בכר
  שירי בכר
 • אייל דרורי
  רו"ח איל דרורי, יועץ אסטרטגי, עסקי, פיננסי וניהולי
 • פז מושקוביץ גן-זך מחוברת
 • מתי וינברג
  מתי וינברג- יועץ ומטפל זוגי ואישי
 • פרופסור יונתן סמילנסקי
 • שרון אייזן
  סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים
 • מיקי לב רון
  סיפורים ייחודיים מרחבי יבשת אפריקה
 • תאטרון "יהלימא"
  טיפול "10,000" והפעם לא למכונית...
 • איילת גינזבורג
  תהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם שינויים
 • אלכס סטרניק
  להגיע אל כס הצחוק - נונסנס ותראפיה בצחוק
 • עופר ענבי
  האירועים שעצבו את פני האומה
 • אלון אולמן
  פריצת גבולות
 • ניר גוטליב
  נומרולוגיה קבלית
 • ליאור צורף
  חוקר, מרצה, יועץ ובלוגר בתחום חכמת ההמונים
 • ליאת אשורי
  מהפך וסטיילינג
 • שלי גפן
  'מי שולט בשלט'? יחסים בין הורים, ילדים והתקשורת

טל רשף

טל רשף
מומחה לתרבויות העולם. ביקר בכ-50 מדינות, חי בארגנטינה, צרפת, ישראל ובלגיה ודובר שפות רבות. טל רשף הינו בעל רקע של חקר תרבויות אקדמי, ניהול פרוייקטים בחברות הייטק מסביב לגלובוס ויעוץ לחברות טכנולוגיה ישראליות כיצד לנהל עסקים מול תרבויות בלתי מערביות. אל ההרצאות שלו הוא מביא את הנסיון מעבודתו ומנדודיו, את ההיכרות עם המדינות בהן חי והדינות שמולן עבד ואלה שאותן חקר באוניברסיטה, יש לו ידע ממקורות של היסטוריה, דתות, פילוסופיה, ואמנות לצד כלכלה ומינהל עסקים המשמשים על מנת לתת תמונה רחבה ומעמיקה על העושר של תרבויות העולם שלנו.
טל רשף - מומחה לתרבויות העולם ולעסקים מול תרבויות ושווקי אסיה. מומחה להתנהלות עסקית בסביבה בין תרבותית: משא ומתן, גיוס וניהול עובדים מקומיים, שליחת עובדים לרילוקיישן, גיוס משקיעים באסיה ועוד.

נסיון מקצועי
•    מרצה לתרבויות בקתדרה העממית, זמן אשכול, לימודי חוץ של הפקולטה ברחובות ועוד
•    מרצה ומעביר הכשרות לקראת פעילות במזרח אסיה בביה"ס שנקר, מכון היצוא, אגוד לשכות המסחר, המרכז האקדמי בר"ג, המרכז הבינתחומי בהרצליה ועוד, 2009 – 2012
•    מרצה ומעביר סדנאות עסקים מול מזרח אסיה בחברות טכנולוגיה הפועלות בשוק העולמי דוגמת פלסאן, אורבוטק, Vishay, Waze, מדינגו, אביב PCB, טבע, טיגו אנרגיה ועוד.
•    מכשיר עובדים לקראת רילוקיישן אל ארצות המזרח
•    יועץ לחברות בתחומי הפעילות העסקית מול מזרח אסיה
•    מנהל "פורום אסיה ישראל לעסקים" הכולל כ-600 מנהלים ובעלי עסקים
•    בעל טור בנושא עסקים וכלכלה במזרח אסיה ב-YNET כלכלה

•    יועץ בעבר לקראת הסכמי הסחר החופשי למחלקת הסחר הבינלאומי במשרד התמ"ת

1996 – 2007: מהנדס שירות ומנהל פרוייקטים מול שוקי אסיה בחברות Comverse, Telemesser, BMC software ו-AxisMobile

השכלה
•    BA בהצטיינות, היסטוריה ופילוסופיה של תרבויות אסיה, אוניברסיטת תל-אביב, 1989.
•    תואר שני בתולדות הרעיונות, ב-Sorbonne, פריז, 1994.
•    Comverse – Field service engineers formation – 1998
•    BMC Software - הכשרה לפעילות עסקית בין תרבותית מול השוק היפני, 2004


הרצאת היכרות עם מדינת יעד במזרח אסיה
נכנסים לפעולה מול סין? הודו? וייטנאם? יפן? היכרות מוקדמת עם אותה מדינה תפתח את העובדים ומנהלים להבנה של האנשים שמולם ותיתן להם כלים ראשוניים לפעילות נכונה המגשרת על פערי תרבות ומאפשרת הצלחה.
זאת הרצאה בליווי מצגת המציגה לעובדים ולמנהלים שבחברה את התרבות ועולם העסקים של השוק במזרח אסיה שמולו הם פועלים או עומדים לפעול, על מנת להבין אותו ולהיערך לקראתו היטב.
בודהיזם
מה היא דרכו של הדלאי למה? מי היה בודהא? האם זאת דת? ומה גרם לכך שמאות מיליוני אנשים יחיו את דרכו בטיבט, תאילנד, יפן ושאר מדינות מזרח אסיה?
הבודהיזם הוא אחת מדרכי החיים הנפוצות בעולם, דרך עתיקה בת למעלה מ-2,000 שנה המכוונת את מבטו של האדם אל תוכו, אל הפנימיות של נפשו על מנת להגיע אל הנירואנה.
בואו לשמוע על כך ויותר, להכיר את הדרך, ללמוד ממנה ולהבין את העולם המופלא במזרח שפועל על פיה.
ניהול משא ומתן עם חברות אסיאתיות
המנהלים האסיאתים ידועים כנושאים ונותנים מתוחכמים. "נגושייטורים" המביאים את הצד השני עד לקצה יכולת הויתורים שלו. כיצד ניתן להתמודד איתם ולהגיע לתוצאות טובות סביב השולחן?
במזרח אסיה יש למשא ומתן משמעויות והקשרים שונים מאשר במערב, וישנן דרכים אחרות לנקוט על מנת להצליח בו. האם אתם ערוכים לכך? האם יש לכם הידע הנחוץ?

סדנת הכנה לקראת משא ומתן עם חברות ממזרח אסיה המאפשרת להבין ולצפות את התנהלות הצד השני, לבנות תוכנית פעולה ולפעול באופן מותאם אסיה כדי להגיע לתוצאות משופרות.

תעלומת פסלי אי הפסחא
באמצע המאה ה-17 מגלה ספינה הולנדית אי נידח בלב האוקינוס השקט, על האי חיים תושבים פרימיטיביים שמתגוררים במנהרות ונקיקים בסלעים, אך סביבם זרועים ברחבי האי פסלי ענק מסותתים במשקל טונות רבות כל אחד.
הרצאה החושפת בכלים הסטוריוניים וארכיאולוגיים מי הוא זה שחצב וסיתת את הפסלים הללו, ולשם מה, ובדרך גם מאירה על סוד אפל מההסיטוריה.
תעלומות לאורך ההסטוריה - ממצרים העתיקה ועד משולש ברמודה
ההיסטוריה האנושית זרועה בסיפורים מסתוריים: טבעות אש מהשמיים בכתבי החרטומים של מצרים, סיפורים מיוון העתיקה אודות יבשות ששקעו באוקינוס, סיפורי מלחים אודות ספינות רפאים המשוטטות בימים ומטוסים ומיכליות ענק המאבדים את דרכם בתקופה המודרנית.

בואו להרצאה לשמוע על הסיפורים המוזרים שלאורך ההיסטוריה ולגלות מה באמת המסתתרת מאחוריהם.
מה באמת עומד מאחורי מגילת אסתר?
האם סיפור מגילת אסתר הינו אירוע היסטורי שבאמת התרחש, סיפור אמונה יהודי או אולי סיפור מיתולוגי ששורשיו במיתולוגיות של המזרח?
ההרצאה פותחת צוהר אל סיפור שכבר חשבנו שאנו מכירים ויודעים בעל פה. בואו לשמוע את ההרצאה על מנת לגלות דברים מפתיעים על חג הפורים שישנו את הדרך שבה נראה אותו בכל שנה מעכשיו!
הכשרת עובדים לעסקים מול מזרח אסיה
שוקי מזרח אסיה הם הדבר הבא בכלכלת העולם, אך כדי להיכנס אליהם יש צורך להכיר ולגשר על פערי התרבויות מולם.
מה תרצו לשפר בפעילות שלכם מול המזרח: ליצור קשרי עבודה טובים? לקצר את זמן הכניסה של עובדים חדשים לעבודה? לשפר תוצאות מו"מ? ליצור קשרים טובים יותר? למכור יותר? הזמינו לצוותים של החברה סדנה של כלים מעשיים יומיומיים לעבודה מול מדינות מזרח אסיה.
הכשרת יום הנותנת לעובדים ולמנהלים היכרות עומק עם המדינה אשר מולה יעבדו מרמת התרבות ועד הפעילות העסקית.

היעלמות תרבות המאיה
שנים רבות לאחר שכבשו הספרדים את מקסיקו, התגלו בדרום המדינה ערים שלמות נטושות בלב הג'ונגלים. ערים עצומות בעלות בתי מגורים, מקדשים ופירמידות שתושביהן נטשו אותן בלי סיבה נראית לעין.
הזמינו את ההרצאה על מנת לגלות מה גרם להיעלמות תרבות המאיה, מי היו תושביה וכיצד הם חיו את חיי היומיום, וכיצד התפתחה לה הנבואה אודות החורבן של שנת 2012.
העולם של מחר
מה הטכנולוגיות שיעצבו את העתיד? מה יקרה כאשר יאזלו המים והנפט בבארות? האם אסיה תתפוס את מקומו של המערב? ובכלל איך יראה העולם המפתיע הזה שאליו גדלים ילדינו ונכדינו?
העולם של העתיד שונה מאוד ממה שהיכרנו, וכבר היום ניתן לדעת עליו דברים רבים.
בואו להרצאה לקבל היום הצצה אל המחר.
מונגוליה וג'נגיס חאן
אומת הנוודים המונגולית חייתה באלמוניות עד שקמה לפתע תחת הנהגתו של ג'נגיס חאן, כבשה את העולם, ובאותה פתאומיות שבה לאלמוניות ונעלמה. מה היא תרבותם של אותם נוודים? מי היה ג'נגיס חאן? מה איפשר להם לכבוש את העולם ומה עבר עליהם במשך הדורות שעברו מאז?
תרבות הודו - פאקירים, חברות הייטק ופרות קדושות
הודו - הארץ הרוחנית ששמה נקשר במושגים דוגמת שאנטי, מדיטציה ופרות קדושות, מתפתחת בימים אלה והופכת למעצמה כלכלית אדירה. מה מאפשר זאת?
איך חיים זה לצד זה עוני עמוק ושגשוג מנקר עיניים? איך מתפתחת מעצמת הייטק מתוך תרבות רוחנית?
בואו להרצאה על מנת להבין את הודו, להיחשף לדברים שלא ידענו אודות התרבות שלה, ולהבין את סוד ההצלחה שלה. בואו למסע אל תרבות מרתקת העומדת להטביע את חותמה על העולם הכלכלי והתרבותי.


תרבות סין - משדות האורז ועד גורדי השחקים
סין הינה מעצמה אדירה בעלת תרבות עתיקה, היא טכנולוגיה מתקדמת לצד מסורות בנות אלפי שנים.
קו ישר מתוח בין ימי הקיסרים והמנדרינים והפילוסופים הסיניים הגדולים לבין המעצמה הטכנולגית של ימינו. בואו להרצאה על מנת לדעת על מאו ועל קונפוציוס, להבין מה מסתתר מאחורי הפנג שואי והטאי-צ'י, יחד עם הרכבות המהירות ומרכזי התעשיה המתקדמת. בואו להרצאה על מנת להבין את המקורות שמהן צמחה התרבות הסינית, מה עיצב אותה ומה מאפשר לה בימים אלה לפרוץ קדימה ולהפוך לכוח שיוביל בעוד מספר שנים את העולם.

הכשרת עובדים לעסקים מול מזרח אסיה
שוקי מזרח אסיה הם הדבר הבא בכלכלת העולם, אך כדי להיכנס אליהם יש צורך להכיר ולגשר על פערי התרבויות מולם.
מה תרצו לשפר בפעילות שלכם מול המזרח: ליצור קשרי עבודה טובים? לקצר את זמן הכניסה של עובדים חדשים לעבודה? לשפר תוצאות מו"מ? ליצור קשרים טובים יותר? למכור יותר? הזמינו לצוותים של החברה סדנה של כלים מעשיים יומיומיים לעבודה מול מדינות מזרח אסיה.

search
מציג תוצאות 1 - 200 מתוך 206
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
search
שם מלא:
טלפון:
דוא''ל:

פרסום באינטרנט SEO-Creative | עיצוב אתרים Studio Bahir