• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

אופיר עמית

מחבר רבי מכר עולמיים ומנטור לאפקטיביות וחשיבה יצירתית בעסקים.
עמית ישתף כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית, כיצד ניתן לכבוש את רשימת רבי המכר פעם אחר ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה ולכסף. במהלך ההרצאה ילמד עמית את שיטות העבודה האפקטיביות שלו אשר עזרו לו לצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל וליצור מאות ספרים ואלפי מוצרים בתקציב נמוך, זמן קצר והתנהלות יעילה וימחיש אותן בצורה יצירתית בעזרת שיטת הציור "לצייר בקלות" אשר אותה המציא ופיתח וכיום מוכר בכל העולם. השיטה מציגה איך בעזרת קווים פשוטים בלבד ניתן להגיע לתוצאות חסרות תקדים גם ללא ידע קודם או ניסיון בציור ואיך ניתן ליישם את תהליך החשיבה שבה על כל תחום בחיים במטרה לשפר אפקטיביות בצורה חסרת תקדים ומיידית. הרצאה מרתקת בעלת ערך רב לחברות, ארגונים ולעובדים, משולבת עם סדנה חווייתית ובלתי נשכחת.

 

לעמית אופיר היה חלום להיות צייר מאז שהיה ילד. כשניסה ללמוד מספרי ציור מקצועיים הבין כי הם אינם נגישים כלל והחל לנסות לצייר בעצמו. עם כישורי הציור המינימליים שלו וחוש יצירתי במיוחד החל להמציא דמויות מקוריות משלו עליהן חזר שוב ושוב. עם הזמן שם לב שניתן לצייר את הדמויות בצורה פשוטה יותר. הוא החל לשכלל את שיטת הציור שלו כך שיוכל ללמד כל אחד לצייר בקלות. הוא חילק את השיטה ל4 שלבים וקרא לה "לצייר בקלות".
בראשית דרכו התפרנס עמית ממוצרי יצירה שהכין בעבודת יד. המוצר הראשון שלו היה חלוקי נחל מצויירים. על מנת לספק הזמנות גדולות של המוצר היה עליו למצוא דרך לצמצם את זמן העבודה כדי לייצר יותר כסף. עמית פישט את הדמויות וגילה מהם הקוים המינימליים שצריך בכדי ליצור אותן עד לכדי כך שהצליח לצייר כל דמות תוך פחות מ 12 שניות. לאחר שצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל החל עמית לפתח את השיטה בצורה יסודית וללמד אותה בכל העולם. באותה הצורה שבה הצליח לצייר כל כך הרבה ציורים בזמן כל כך קצר יישם עמית להוציא לאור יותר מ 650 ספרים בתוך פחות משנה אותם כתב, אייר ועיצב במהירות שיא. בעזרת שיטות שיווק שפיתח עמית דאג שכל אחד מהספרים יגיע לצמרת רשימות רבי המכר העולמיות של ענקית הספרים אמזון.
עד היום ספריו תורגמו ליותר מ 20 שפות, נמכרו ביותר מ 1,000,000 עותקים ודורגו במקום הראשון ברשימות רבי המכר בעולם פעם אחר פעם.
ניתן למצוא עדויות ואינספור סיפורי הצלחה של ילדים ומבוגרים חסרי יכולת ציור אשר היכרות עם השיטה חוללה בהם שינוי דרמתי הן ברמת ביצירה והן ברמת הבטחון העצמי. הכלים של עמית להצלחה ברורים, פשוטים ומספקים השראה רבה ללקוחותיו. עמית הוא דוגמא למסירות לעבודה, התמדה וקצירת פירות מתגמלת לאלו המוכנים לעשות את הדרך. עמית ישתף אתכם צעד אחר צעד איך הצליח למכור כל כך
  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של אופיר עמית

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור אופיר עמית

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • איריס בן אריה

  • רועי פרץ

    רועי פרץ, ספורטאי ולוחם זירות בינלאומי, מאמן ובעלים של רשת…

  • איגור ביטנסקי

    פסיכולוג קוגניטיבי, מרצה בקורס "שחמט וקוגניציה" בביה"ס למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת…

חיפוש מרצים