• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

אלון אולמן

מייסד ובעלים של קבוצת "קוד המנצח", קבוצת ההתפתחות האישית המובילה בישראל. מנטור #1 בישראל לפריצת גבולות והצלחה מעשית
מחבר רב המכר "פריצת גבולות. להגשים את החיים שתמיד רצית", אות פלטינה. בעשור האחרון הוביל מעל 200,000 אנשים ומאות ארגונים בישראל
להשיג את המטרות וההצלחה שלהם בעוצמה ובמהירות שלא הכירו. אוטוריטה מובילה בתחום ההתפתחות האישית
והצלחה מעשית.

הרצאתו מבוקשת בארגונים המובילים במשק מזה עשור. אלון צמח בעולמות הפיקוד והמנהיגות, סא"ל במיל בחיל הים, בין היתר פיקד על ספינת טילים והיה מדריך ראשי של קורס חובלים.
מדריך בכיר לפיקוד ומטה ובוגר אקדמיית הצי הבריטי המלכותי בהצטיינות יתרה. .B.A בכלכלה בהצטיינות, MBA במנהל עסקים בהצטיינות. MASTER COACH פעיל למען הקהילה למעלה מעשור, יו"ר לשעבר ב"שולחן עגול", חבר באגודת ידידי מכון וינגייט. מרצה מבוקש, רב עוצמה ומעורר השראה.
.
אלון פיתח את שיטת קוד המנצח, שיטה מוכחת, יישומית ומתודולוגית להצלחה בחיים, בעסקים ובמערכות יחסים, לאנשים ולארגונים
המנהיגות, הכריזמה והאותנטיות שלו בתוספת התשוקה האדירה לעזור לאנשים לחיות טוב יותר – מעוררים את כל מי שפוגש אותו
ומרחיבים את התודעה באשר למה אפשרי עבורנו

שלום, כאן אלון, המשימה שלי היא לעזור לכם להשיג את המטרות וההצלחה שלכם מהר יותר וגבוה יותר מכפי שחשבתם שאפשרי.
כל חיי השגתי השגים, הייתי "מצליחן", מלאתי מטלות והשגתי יעדים. נשוי, 3 ילדים, 2 תארים בהצטיינות, תפקידי פיקוד בכירים בצה"ל, קריירה, משפחה, משכורת מצויינת, בית בשכונת יוקרה, להכל הגעתי בעמל רב ובכוחות עצמי. היה לי הכל לכאורה, אבל היו לי "כאבי בטן", "עצבים". זה "לא היה זה" בפנים, אותו קול פנימי, שכיום אני יודע שקיים אצל רובנו, לא הפסיק לטרטר "אתה יכול יותר!". ..לא יכול להיות שהחיים זה רצף של מילוי מטלות ועמידה ביעדים שמישהו מציב לך.."

יום אחד על מטוס בגובה 33000 רגל הפסקתי לנשום, הבנתי שאני הולך למות. הייתי על סף מוות, בהמשך שרדתי פעמיים אירוע נדיר של קריסת ריאה, שהביאה לכריתת חלק ממנה. רק אחרי שכמעט מתתי – התחלתי לחיות, ולחיות חזק. הבנתי, שאם החיים הציבו לי גבולות כל כך ברורים אני חייב לנסות ולמתוח אותם קצת. בניגוד לכל הציפיות, ואולי דווקא בגלל המשבר שעברתי התחלתי לעסוק בספורט באופן מקצועי, לרוץ, לשחות ולרכב על אופניים.
בגיל 40 רצתי את המרתון הראשון שלי, בגיל 41 השתתפתי לראשונה בתחרות "איש הברזל" (אחת מתחרויות הספורט הקשות בעולם: רצף של 3.8 ק"מ שחיה, 180 ק"מ רכיבה על אופניים ולסיום ריצת מרתון של 42 ק"מ). מאז השתתפתי בחמש תחרויות איש ברזל ברחבי העולם והפכתי זאת לדרך חיים.
על קו הסיום של תחרות "איש הברזל" הראשונה שהשתתפתי בה באריזונה, הבנתי כי באמת אין גבולות למה שאני מסוגל להשיג, מבחינה פיסית ובכלל. מהר מאד ההבנה הפכה לידיעה והיה לי ברור שזה לא רק אני – זה כולם! אין גבול למה שאנו כאנשים וכבני אדם מסוגלים להשיג. זה בזבוז מטורף שרובנו משחקים ב"קטן". אנשים "רגילים" יכולים להשיג הישגים "לא רגילים" על בסיס קבוע, בצורה עקבית, כדרך חיים. האושר וההצלחה שלנו כאנשים וארגונים טמונים בפריצת הגבולות, בהתקדמות מתמדת.

הרצאה: פריצת גבולות. כיצד להשיג את החיים שתמיד רצית.

על ההרצאה

נכון, כולם רוצים להיות מצליחים, מאושרים, עשירים, בריאים, שמחים, הורים טובים, להיות ביחסים טובים עם הילדים, להיראות טוב. אבל – בינינו, רק בינינו, ואל תגלו לאף אחד – הרוב, לא יהיו. לא נעים להגיד. רוב האנשים לא יהיו שמחים כדרך חיים, הם לא יהיו עשירים, הם גם לא יהיו הורים ממש מצטיינים. אבל לא מפני שהם לא יכולים. אז למה לא? בהרצאה אלון מספר באותנטיות ובתשוקה המיוחדת שלו את הסיפור שלו. אבל הסיפור הוא רק פלטפורמה, להגיע ללב המאזינים, לעזור לך, לקחת את התובנות והכלים וליישם אותם להצלחה ולאושר שלך.
אלון מדבר על היכולת של כל אדם להרים את חייו במאמץ מודע וליצור מהם את יצירת המופת שתמיד חלמת עליה..
אני רוצה להזמין אותך לפרוץ את הגבולות שלך ולהתחיל לחיות בעוצמה. אלון אולמן.

בהרצאה תקבלו את הכלים להשגת יעדים נועזים בחייכם, השראה, אנרגיה ומוטיבציה לפעול להשגת מטרות כדרך חיים!

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של אלון אולמן

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור אלון אולמן

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • שרון טסלר

    גרפולוגית מומחית, מנהלת "קסם האותיות" חברה באיגוד הגרפולוגים האמריקאי AAHA…

  • סיגל שביט

    פסיכולוגית ארגונית מומחית לניהול, מנהיגות וחדשנות בעולם העבודה החדש. מנהלים…

  • עומר דבדה

    נעים להכיר עומר דבדה נשוי באושר ללי אבא גאה של…

חיפוש מרצים