• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

ג'ון גיקובס

קטגוריות: מצוינות והשראה

ג'ון גיקובס הינה מומחית לתרבות אורחות חיים (WELLNESS) במקום העבודה ולפתוח הון אנושי בחברות וארגונים. יועצת ומרצה מבוקשת ומוערכת המביאה גישות חדשניות לעולם התוכן הארגוני השואבות את השראתן מעולם הטיפול הרגשי וממגמות בינלאומיות עכשיוויות. לג'ון 30 שנות ניסיון בעבודת שטח עם ארגונים במגזר הציבורי והפרטי.
ג'ון מרצה ותיקה בפקולטה למדעי הבריאות, בי"ס רקנאטי למקצועות הבריאות הקהילתיים באונברסיטת בן-גוריון בנגב, מחברת הספרים "מסרים מהנשמה" ו"10 שאלות קריטיות שהרופא שלך (כנראה) לא ישאל אותך". לשעבר מנחת תכנית רדיו בקול אמריקה.

את דרכי המקצועית התחלתי כמומחית לטיפול רגשי. ליוויתי, ואני מלווה גם היום, חולים במחלות כרוניות ומחלות קשות לזהות ולפתור את הקונפליקטים הרגשיים הקשורים להתפתחות המחלה ובכך לתמוך את הגוף בתהליך הריפוי הגופני.

במהלך עבודתי הפרטנית גיליתי שבקרב רבים ממטופלי, מקור המתח הרגשי היה במקום העבודה. במשך 3 שנים חקרתי לעומק את עולם מערכות היחסים במקום העבודה, סגנונות ניהול והשפעתם על תפקוד ותפוקה וכיצד תרבות ארגונית ורמת אורחות החיים בארגון מעצימה או מעכבת שגשוג אישי וארגוני.

ממצאי המחקר בשילוב ניסיון קליני רב שנים היו הבסיס לפתוח הדרכות והרצאות בתחום אורחות החיים במקום העבודה ופתוח הון אנושי בחברות וארגונים.
מאז ועד היום ליוויתי ארגונים, מהמובילים בארץ, ובענפי משק מגוונים: מפעלי ים המלח, רותם אמפרט בע"מ, טבע תעשיות פרמצבטיות, מטלטק בע"מ (ישקר), משרד הבטחון ועוד רבים.

אני מצטיינת ביכולת שלי למפות אופי, תרבות ארגונית וצרכים ספציפיים של ארגונים ולתאים את החומרים המוגשים בהתאם. כמו כן יש לי ניסיון רב בהרצאות ובניית תכניות הדרכה לקבוצות בעלות עניין משותף:במשך 4 שנים הנחית קבוצות העצמה למחלימות מסרטן שד במרכז לבריאות השד במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, 7 שנים של הנחיית קבוצות של העצמת נשים ובריאות מגדרית בשת"פ עם יועצות למעמד האישה ברשויות, קבוצות של נפגעי התמכרויות ועוד.
יש לי ניסיון רב בהתאמת הרצאות למגוון קהלים רחב מאנשי אקדמיה ועד אסירים ומכורים.

בשנת 2010 יזמתי פרויקט ריפוי והעצמה בינלאומי הכולל קהילה של אנשי מקצוע ומתעניינים ותכנית רדיו בקול אמריקה, אותה הנחיתי במשך שנה וחצי.

אני מחברת שני ספרים: "מסרים מהנשמה" ו " 10 שאלות קריטיות שהרופא שלך (כנראה) לא ישאל אותך".

ההרצאות שלי מרתקות בעיקר כי הן מנפצות "פרות קדושות" ומציגות גישות חדשניות להבנת נפש האדם והתפקוד שלו במקום העבודה ובכלל. עם בסוס מדעי מאחורי, אני יודעת להיות רצינית או חצופה ובעיקר למתוח את חבל החדשנות עד הסוף. גם אם הנושאים נראים מוכרים, תצפו לתכנים מרעננים ופרקטים במיוחד!

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של ג'ון גיקובס

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור ג'ון גיקובס

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • עודד-בנימין דומב

    מאמן מומחה להעצמת נפש האדם מזה למעלה מעשור. בעל רקע…

  • ליאור רביד

    מייסד MYPE ומרצה בכיר של החברה. ליאור חקר במשך שנים…

  • מעין כץ

    מעין כץ הוא מנטור להצלחה אישית ועסקית, מרצה מוביל למוטיבציה…

חיפוש מרצים