• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

דוד רזניק

קטגוריות: בריאות

בגיל 51 עשיתי לראשונה בחיי בדיקות דם והתגלה שיש לי כולסטרול גבוה. הקו האינדיבידואליסטי והעקשנות הכתיבו סירוב להוראת הרופא לקחת סטטינים ואספירין לטובת חיפוש פתרונות בתחום התזונה ואורח החיים הבריא. תזונה הפכה לתחביב ועזרה לי ולעוד כמה סביבי להוריד את הכולסטרול לרמה תקינה. בגיל 55 עשיתי צעד משמעותי כאשר לראשונה בחיי הנחתי בצד את נטייתי לאנטי ממסדיות ופניתי ללימודים אקדמאיים – תואר במדעי התזונה בפקולטה לחקלאות. תחביב הפך לראשונה למקצוע. כיף.
במסגרת עיסוקי כמרצה גייסתי תחביב ישן נוסף – סיפורי עם ויצרתי את ההרצאה "חביתה של עשירים – ללמוד תזונה דרך סיפורים".

 
אני אוהב להרצות. אני אוהב להכין את ההרצאה – לקבץ מידע, לנתח אותו, לעמת מידע מהימן עם השכל הישר, להצליב תובנות מדיסציפלינות שונות ולראות איפה הן מתחברות ואיפה הן סותרות ואז לערוך הכל מחדש באופן שמאפשר הבנה חדשה של המציאות, ואז להציג אותו לפני אנשים חושבים. אני אוהב להרצות כי זה נותן לי הזדמנות לנסות לגרום לאנשים לחשוב, להיות ביקורתיים, לא לקבל כנתון את מה ש"אומרים" או "ידוע".במשך שנותיי הבוגרות עסקתי במגוון גדול של עיסוקים כולל חקלאות, הנה"ח, מכירות, ייצור מזכרות ותכשיטים ייחודיים, ניהול מיזם מו"פ במסגרת פרויקט של תמ"ת, יזמויות ופיתוחים שונים והקמת עסק לרחיצת מכוניות ירוקה. במסגרת מגוון העיסוקים במהלך שנים אלה היה עלי ללמוד מגוון של תחומים, הכל נעשה בלימוד עצמי.
שינויים היו חלק מההוויה שלי כולל עקירה ממושב שיתופי בגליל עם שלוש ילדות קטנות וללא מקצוע לירושלים כדי לאפשר לאשתי ללמוד (וגם כדי להיפרד מהשיתופיות).
 

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של דוד רזניק

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור דוד רזניק

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • רמי יולזרי

    בגיל כמעט 47, עם משקל מרשים של 130 ק"ג, כולסטרול…

  • שירי נקש

    אני דיאטנית קלינית בעלת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc )…

  • איריס ואורלי

    בעלות חברת "בריאות על הבמה". השתיים מקדמות בריאות, יועצות לאורח…

חיפוש מרצים