• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

דנה רוזן - הרצאות וסדנאות להורים ואנשי חינוך

קטגוריות: הורים וילדים

מדריכת הורים, אשת חינוך, מקדמת בריאות, מרצה ומנחה לסדנאות להורים ואנשי חינוך, מומחית להורות בריאה, מפתחת 'מודל הגוף'. מעל 14 שנים מרצה, מנחה סדנאות ויועצת לקידום בריאות וארגונומיה. מרצה ומדריכה פדגוגית בסגל מכללת סמינר הקיבוצים, נשואה ואמא לשלושה.

מבין ההרצאות להורים: "הורות, לגופו של עניין", "הבריאות כמצפן בהורות", "הורים – מסתכלים למסכים בעיניים", "מתחילים ברגל ימין", "הורות בריאה לאחר הלידה", "זווית בריאה בהוראה" ועוד.

במהלך השנים האחרונות הרצתה בחברות, ארגונים, מועצות מקומיות, עיריות, מכללות להורים, גני ילדים ובתי ספר. ביניהם: עיירית ירושלים, עיריית מודיעין, עיריית רמלה, עיריית תל אביב, מכללת הורים עיריית באר-שבע, הפניקס, מנורה, ביוסנס, קוואנטום-קלין, מובמנט, niceactimize, VO, ECI TELECOM, אלמינדה ועוד רבים אחרים.

מנהלת את קבוצת הפייסבוק 'הורות בריאה' ומנהלת הקבוצה השקטה 'מתחברים לבית של דנה' עם מאות הורים שבכל שיתוף כאמא שהיא גם מדריכת הורים המשתפת מתוך מצבים אמיתיים מול ילדיה, הם מתרגשים, צוחקים, מזדהים, לומדים ומבינים שבכל בית זה קורה.

אודות ההדרכות בגישת הורות בריאה:
– הרצאות חד-פעמיות, כשעה וחצי כל הרצאה, להורים לילדים בכל הגילאים. ההרצאות פרונטאליות או מקוונות, תוך שימוש בכל העזרים הטכניים מדונה או מיקרופון נייד, מקרן והגברה.
– סדנאות הורות בריאה – בין 4-6 מפגשים, אחת לשבוע כל מפגש כשעה וחצי, לפי קבוצות גילאי הילדים (צעירים או מתבגרים), מספר המשתתפים מוגבל.

הורים מספרים:

רציתי להגיד שהייתה הרצאה מעולה! אני רואה ונחשפת להמון הרצאות וזאת הייתה אחת הטובות שהייתי בהן! הצלחת דרך המסך להעביר את עצמך ואת האנרגיות וזה נדיר מאוד!

דנה היקרה,
תודה רבה על סדנא מלאה בכלים, שיטות ודרכים חדשות לבצע שינוי ולצאת לדרך חדשה בבית, בעבודה, במשפחה ובכלל.
תודה על ההקשבה, הנתינה והעצה בכל אירוע ששיתפתי מחיי האישיים. הכלים שלך נתנו לי את האופטימיות לבצע שינויים בי למען משפחתי, והמודעות שניתן לשנות/לתקן כל תגובה/דרך שהיתה נהוגה עד היום בבית.

את ממש טובה ומקצועית.

וואו מפגש נדיר. יישר כוח. יצאתי עם מלא דברים.

הרצאה מרתקת, חדשנית ומועברת בקלילות ובחוש הומור. המרצה מקצועית מאוד, נעימה ומעבירה את ההרצאה בשפה רהוטה ועם הרבה חן.

דנה יקרה, נתת לי כל כך הרבה חומר למחשבה אבל בעיקר צידה לדרך, איך לפעול בזמן אמת ומה לעשות תכלס' כשהכל בוער. תודה לך על הדגשים החשובים שידעת לתת לכל אחת מאיתנו, בתשומת לב, בחן ובקסם אישי בו ניחנת. תודה על כל שנייה בקורס, למדתי ממך המון ואין ספק שאת במקצוע הנכון לך. את אמיתית, כנה, ונעימה – פשוט נכס לכל הורה. אני קוראת לכולכן/כולכם – רוצו לסדנה. זה משהו אחר מכל מה שהכרתם.

ההרצאה היתה מעניינת מאוד, הידע הרב שיש למרצה גם בעולם הבריאות וגם בעולם ההורות ניכר במסרים המועברים בהרצאה.

​מודל הגוף שפיתחה הינו גאוני – השילוב בין הצרכים האנושיים לאיברי הגוף עושים שכל וסדר להבנת ההתנהגויות השונות.

כאיש חינוך, לא ציפיתי ללמוד משהו חדש והופתעתי מאוד. ממליץ מאוד כהרצאה גם לאנשי חינוך.

הסדנה היתה מדהימה ופשוט הצילה לי את הבית. נתת לי כלים שעזרו לנו במערכות היחסים בין האחים, בהתמודדות עם אלימות בין האחים, חלוקת תפקידים בבית, מתן תשומת לב ועוד דברים רבים. תודה על מודל הגוף, הדגש על הבריאת חשוב ולא נלמד בסדנאות הורים אחרות. ממליצה בחום לכל מי שמתעניין.

תודה על הזכות לפגוש שיטת הורות בריאה ומאוזנת תרתי משמע. הסדנא עברה באוירה נעימה ומשתפת. לא כמרצה ותלמידים אלא בצורה שיתופית בגובה העניים שבאופן אישי חיברה אותי מאד. באתי סקפטית כי כבר למדתי לא מעט בתחום אבל מה יש להפסיד.. והופתעתי למצוא תוכן שהוסיף לי. היה לי משמעותי השילוב הבריאותי בהורות.

*גישת הורות בריאה – הינה גישה המשלבת בין הורות ושמירה על אורח חיים בריא של כל בני המשפחה. הגישה מבוססת על 'מודל הגוף' – מודל חדשני ונגיש לחיזוק מערכות יחסים בין הורים וילדים ולהטמעת אורח חיים בריא. מודל שסייע כבר למאות הורים בישראל בחיזוק מערכת היחסים בבית תוך שמירה על הבריאות הפיזית, החברתית והרגשית של כל בני המשפחה. מודל הגוף חיבר מחדש בין הורים וילדים ובזכותו הורים רבים הצליחו לשנות את האווירה לרגועה ונעימה יותר בביתם, לזכות ביותר שיתוף פעולה ולהתמודד מול אתגרי ההורות.

ובנימה אישית –
אני מודה בכל בוקר על הזכות הגדולה להשפיע על האווירה בביתן של משפחות רבות, להצליח להראות להורים את נקודת המבט של ילדיהם ובכך להחזיר את האהבה, התקשורת, האכפתיות ושיתוף הפעולה ביניהם. בסוף כל הרצאה, סדנה או ליווי אישי של משפחה אני רואה הורים, שיוצאים מצוידים בכלים בריאים למשפחה שלהם ובעיקר אמהות ואבות אופטימיים ומלאי מוטיבציה ואנרגיה להטמיע הורות בריאה בביתם.

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור דנה רוזן

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • צורית יהודה

    נשואה ואם לארבעה ילדים. בעלת שני תארים בייעוץ חינוכי. מנחת…

  • ענבל אלבוים

    איך להעצים את הביטחון דרך הקשר בינך לילדך בשפה משותפת?…

  • אבישג אדרי

    אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני ושלישי בחינוך.…

חיפוש מרצים