• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

ד"ר שמואליק ויס

הרצאות המספקות תובנות וכלים כיצד לקדם ילדים (בכלל, ומוכשרים בפרט) על ידי הוריהם. הרצאות למורים ומנהלים בחינוך היסודי כיצד לשלב ידע ותובנות מחקר המוח בהוראה, וכך לשפר את ההוראה והלמידה בבית הספר היסודי.
קטגוריות: חשיבה יצירתית

ד"ר שמואליק ויס (שו"ס) הוא איש חינוך וותיק (דוקטור לחינוך), שמאחוריו למעלה מ-20 שנות ניסיון כמנהל ארגונים חינוכיים העוסקים בחינוך למצוינות, כמדריך וכמאמן מדריכים, כמרצה במכללות להכשרת מורים, כמחבר תוכניות לימודים בתחומים שונים, וגם – כמומחה בשיפור מיומנויות חשיבה ולמידה ובשיפור זיכרון.בנוסף לאלה – צייר, מושבניק חקלאי (וגם אל"מ במיל.). לאחרונה הוציא לאור את ספרו המיוחד מאד "הורות מעצימה – זה משחק ילדים", המספק כלים אפקטיביים להורים (וגם לסבים / סבתות) כיצד לקדם את ילדיהם בכל תחום, וגם לחזק את הקשר בין ההרים לילדים.יזם של חברת סטארט-אפ המפתחת תוכנות ייחודיות לשיפור יכולות זיכרון, חשיבה ולמידה.

ד"ר שמואליק ויס (שו"ס). מזרחן בתואר הראשון (ירושלים), מחשבים בחינוך בתואר השני (תל אביב), וחינוך – תוכניות לימודים בתואר השלישי (באר שבע). 20 שנה בצה"ל, ובכללן עיסוק רב בהדרכה ובהכשרת מדריכים. אל"מ במיל. הקים, ולימים ניהל, את עמותת החינוך של התאחדות התעשיינים – "תעשיידע". במסגרת זאת יזם וניהל את תחרויות "הממציא הצעיר" הארציות. ניהל את עמותת "חינוך לפסגות", עמותה המובילה תלמידים מוכשרים משכונות מצוקה להצלחה משמעותית, גם בלימודים וגם בכלל. צייר – תערוכות בחו"ל ובארץ – לימד במכללות לוינסקי וסמינר הקיבוצים. פרסם (יחד עם ברוך שפירא) את הספר "מפת חשיבה – המדריך", והנחה למעלה ממאה סדנאות בנושא. מאייר וסטיריקאן. כתב את הספר "מעשה באווירון" – סטירה פוליטית מאויירת, ועוד מספר הערות למצב –
הוציא לאור את ספרו המיוחד מאד "הורות מעצימה – זה משחק ילדים", המספק כלים אפקטיביים להורים (וגם לסבים / סבתות) כיצד לקדם את ילדיהם בכל תחום, וגם לחזק את הקשר בין ההרים לילדים.
יזם של חברת סטארט-אפ המפתחת תוכנות ייחודיות לשיפור יכולות זיכרון, חשיבה ולמידה. לאחרונה הוציא לאור את ספרו "ללמד את העולם לילדים", ובו תובנות ורעיונות מקוריים לגבי הוראה ולמיד בבית הספר היסודי.

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של ד"ר שמואליק ויס

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור שמואליק ויס

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • אליהו וינד

    חרדי חסיד, בן 39, נשוי ואבא ל-7 ילדים. מאז שנת…

  • זהבית כהן

    אני זהבית כהן, בלשנית , חוקרת שפה ותרבויות, ומרצה מנוסה,…

  • רמי צור

    רמי צור הוא מומחה לשפת הגוף ותקשורת בין-אישית ומראשוני העוסקים…

חיפוש מרצים