• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

SEO Creative LTD

מייסד ובעלים של חברת SEO Creative, שותף במספר מייזמים דיגטליים, איש דיגיטל ויעוץ עסקי, מומחה לשיווק דיגיטלי ופרסום באינטרנט, מרצה ויועץ לחברות וארגונים בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי.
קטגוריות: שיווק דיגיטלי

ליאור, המייסד והבעלים של SEO Creative, סוכנות דיגיטל שהוקמה ב 2009. איש דיגיטל ויעוץ עסקי, בעל תואר MBA מאוניברסיטת בן גוריון. עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום, ליאור ליווה עשרות לקוחות ומהלכי דיגיטל ופרסום, מהלכים אשר עזרו ועוזרים לעסקים וחברות לפרוץ תקרות זכוכית בדרכים יצירתיות אשר מייצרות צמיחה עסקית עקבית ולאורך זמן.

את תחילת דרכו המקצועית עשה ליאור בתפקידי שיווק ופיתוח עסקי בחברות גלובאליות בהם ביחד עם משוגעים לדבר למד לנצל את כוכן ההולך והגדל של פלטפורמות הפרסום הגלובאליות כש Google ו Facebook בראשן. הניסיון המעשי והעשיר של ליאור עם מערכות הפרסום השונות איפשר לו להיות חלק מהצלחות רבות כאשר הקו המנחה בכל מהלכי השיווק אותם הוא מוביל היה ועודנו "מהלכים מדידים אשר ניתנים לשיפור מתמיד כך שהתוצאות ישרתו את העסק לאורך זמן.

ליאור מעביר הרצאות וסנדנאות במגוון נושאים הכוללים בין השאר: אסטרטגיה, קידום אתרים, ביצוע חקר שוק דיגיטלי, ניהול קמפיינים תוך התייחסות למשפכים ומספר פלטפורמות מגוון מדידה ובקרה

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • English
  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של ליאור קחן

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור ליאור קחן

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • טל שפיר

    נעים מאוד, .שמי טל שפיר, מרצה ומאמנת שיווק ומלווה בעלות…

  • Lior Shamir

  • יאיר אבני

    בעל ניסיון של 25 שנה בניהול בכיר כסמנכ"ל שיווק ומכירות…

חיפוש מרצים