• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

קטגוריות: מצוינות והשראה

מייסד MYPE ומרצה בכיר של החברה. ליאור חקר במשך שנים רבות את תחום פוטנציאל המוח האנושי, ויכולות הלמידה הטבעיות שלו. ליאור איגד את ממצאיו בנושא וכיום מעביר הרצאות וסמינרים לשיפור אפקטיביות וקיצור זמני למידה וקליטת מידע. ליאור בעל רקע אקדמי בפסיכולוגיה ומדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת תל אביב. כמו כן ליאור עובד עם האנשים המובילים בתחום מחקר המוח והפוטנציאל האנושי – עבד ישירות עם ד"ר פול שילי על פיתוח טכנולוגיות פורצות דרך בתחום הלמידה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. מרצה מוסמך ל- Accelerate-Learning,למידה מואצת ואפקטיבית.
שיטותיו של ליאור מוכחות כעוזרות ובחלק מהפעמים פותרות לחלוטין דיסלקציה ובעיות קשב וריכוז.

מרצה בכיר לשיטת הפוטורידינג, קריאה צילומית בקצב של 25,000 מילים לדקה, וזכיין שלה מטעם Learning-Strategies-Corporation. בעל רקע אקדמי בפסיכולוגיה ומדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת תל אביב. מייסד ומרצה בכיר בחברת MYPE, עובד עם האנשים המובילים בתחום מחקר המוח והפוטנציאל האנושי – עבד ישירות עם ד"ר פול שילי על פיתוח טכנולוגיות פורצות דרך בתחום הלמידה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. מרצה מוסמך ל- Accelerate-Learning,למידה מואצת ואפקטיבית. בעזרת שיטות הלימוד הייחודיות, ליאור רביד, עוזר לאנשים לממש את הפוטנציאל האמיתי שטמון במוח שלהם ועל ידי כך עוזר להם להשיג יותר בפחות זמן, בעבודה ובחייהם האישיים.
שיטותיו מוכחות כעוזרות ובחלק מהפעמים פותרות לחלוטין דיסלקציה ובעיות קשב וריכוז.
עובד ומוביל ארגונים וחברות לתוצאות פורצות דרך בתחום פיתוח כישורי למידה וספיגת מידע. השיטות של ליאור הופכות כל ארגון לאפקטיבי ואינטגרטיבי יותר וכמובן רווחי הרבה יותר.

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של ליאור רביד

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור ליאור רביד

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

חיפוש מרצים