• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

מאיה גור פטל

קטגוריות: אסטרולוגיה

חיה ועובדת בעולם האסטרולוגיה למעלה מעשור. יועצת אישית, זוגית למשפחות. מרצה במגוון רחב של נושאים באסטרולוגיה. מלמדת קורס אסטרולוגיה מתחילים ומתקדמים. מנחה ערב אסטרולוגיה עוצמתי למפגשים חברתיים, מסיבות רווקים רווקות

עולם האסטרולוגיה נחשף בפני למעלה מעשור. עוד בגיל הבגרות עלו בי שאלות רבות לגבי מה אני עושה כאן? למה אני כאן? האם נולדתי רק כדי ללמוד, לעבוד ולהקים משפחה? היכן המשמעות? איפה העניין? קראתי ספרים רבים בתחום. ככל שקראתי והעמקתי בנושא, הבנתי שאנו חיים במערכת גדולה ומורכבת בעלת כמה מימדים ורב הנסתר על הגלוי…
ומכאן השאלות גדלו והתעצמו. מה המהות שלי כאן?
את עולם האסטרולוגיה הכרתי באופן שטחי ביותר מהעיתונות ונראה לי תמוה ולא הגיוני שניתן לחזות ארועים ותהליכים גלובלים ואישיים שיתאימו בדיוק למיליוני אנשים שונים יחד.
התחלתי ללמוד את השפה האסטרולוגית וגיליתי עולם שלם של ידע עצום ומגוון. מערך רחב של כלים המשפיעים בקו ישיר על מבנה האישיות של האדם. תכונות מושרשות, תכונות נרכשות, המשפחה שלי, החברים, תהליכים שעברנו, עוברים ונעבור, אלו אנשים אני ממגנטת אלי ומדוע, זוגיות, ילדים, קריירה ועוד.
האסטרולוגיה מפשטת לי את מורכבות החיים בשגרה היומיומית ובתהליכים גדולים אישית וגלובלית. לכל אחד המסלול והתיקון שלו בחיים. הכיוון נכתב מראש ואופן הביצוע נתון לבחירה שלי.
המפה האסטרולוגית מראה בבירור ועוזרת בבחירת נתיב בצמתים מרכזיים בחיים. עובדת באופן חד וממוקד. משקפת את מבנה הנשמה, השעור שלנו כאן והמסלול של כל אחד.
לאחר שלמדתי וחקרתי מאות מפות הבנתי שאנחנו בעצם בורג קטן מתוך מערכת עצומה הפועלת במחזוריות ובהרמוניה הדדית מהבסיס המתחלק לארבעת האלמנטים וממנו שנים עשר המזלות, הפלנטות ועד לאדם.
המפה מראה לי עם אלו כלים הגענו לכאן בלי המסיכות והקליפות. אלו דפוסי התנהגות מאפיינים אותנו מינקות ואלו רכשנו במהלך החיים ומדוע? כיצד להתנהל בשגרה היומיומית? ועוד ועוד…
אני מוקירה ומודה לשפה האסטרולוגית שהגיעה אל חיי וגרמה לי לשנות את אופן מבטי על תהליכים ומהלכים בדרך. מברכת על האפשרות לעזור לאנשים הנמצאים בצומת דרכים בחייהם ואינם יודעים לאיזה שביל לפנות ולאן ללכת. מה מיותר ומה נחוץ למסע.

  0 דירוגים

הרצאות נוספות של מאיה גור פטל

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור מאיה גור פטל

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • אין זמיןמרצים

חיפוש מרצים