• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

מבשלים זוגיות

מופע אינטראקטיבי על אהבה, זוגיות, גירושין ואוכל בהשתתפות עו"ד גלית צור, יוסי פרץ ארי וסימי אקשוטי. דינאמי, מצחיק, מרגש ומחכים. הקהל יוצא ממנו עם ספל של מרק ירקות מוקרם שהוכן על הבמה במהלך המופע, ועם הרבה תשובות על מה שבינינו.
עורכת הדין גלית צור, מגשרת במקצועה, על הגירושין, הגישור ובעיקר הסיפורים העסיסיים שפגשה במהלך עבודתה.
השף, הסטנדאפיסט ושדרן הרדיו, יוסי פרץ ארי, פותח מטבח על הבמה, מבשל וממלא את האולם בריחות של אוכל ביתי, בשילוב קטעי סטנד אפ על הקשר בין בישול לבין זוגיות.
שדרנית רדיו חיפה, הקואצ'רית סימי אקשוטי, מובילה את הקהל להבנת עומקה של הזוגיות, איך לשפר אותה ויותר חשוב, איך לשמר זוגיות טובה ובריאה למשך שנים.

המופע מבשלים זוגיות החל בכלל כהרצאה על גישור וקואצ'ינג של סימי אקשוטי ועו"ד גלית צור. השתיים החליטו כי הן חייבות להכניס טוויסט לעלילה, ופנו לסטנדאפיסט, יוסי פרץ ארי (קולגה של אקשוטי ב"רדיו חיפה"). אחרי כמה ישיבות בניסיון להבין איך להכניס מעט קטעי קישור בין קטע לקטע, החליטו השלושה לנצל את הקריירה הקודמת של פרץ ארי כ-שף. כך נולד "מבשלים זוגיות". המופע עלה לאוויר במאי 2013, ואחרי כמה חודשים צורף לעונת המינויים של תיאטרון חיפה. מלבד הבמות המרכזיות (תיאטרון חיפה, בית ציוני אמריקה ועוד) עליהן הוא הוצג ומוצג, המופע תפס תאוצה בקרב חוגי בית וערבי חברה של חברות.

קבלו קצת רקע על כל אחד משלישיית "מבשלים זוגיות":

סימי אקשוטי
מאמנת אישית ומנחת קבוצות. עברה הכשרה בקבוצת יוזמות מאוניברסיטת בר אילן. התמחויותיי כוללות: אימון אישי בקבוצה ואימון צוות, אימון מתקדם וסופרוויז'ן, התמחות בקלפים ככלי אימוני, ופסיכולוגיה חיובית.
על כרטיס הביקור שלה כתוב: "להתעורר, להגשים, לצמוח".
מלבד עולם הקואצ'ינג, היא עורכת אקטואליה ברדיו חיפה ומשדרת במשך שנים תכניות בנושאים שונים.
סימי גרושה ואם לשלושה ילדים ונמצאת בזוגיות 7 שנים.

עו"ד גלית צור
בוגרת משפטים LLB. בעלת משרד פרטי לעריכת דין וגישור, מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין לגישור כללי ובעלת הסמכה נוספת לגישור משפחה. מתמחה בדיני משפחה ובגישור .
חברת ועדת האתיקה וועדת משפחה של לשכת עורכי הדין.
מאסטר ב NLP (ניהול תהליכי חשיבה).
גלית נשואה 15 שנים לעורך הדין שמעון צור ויש להם משרד עו"ד משותף .היא אמא לארבעה ילדים.

יוסי פרץ ארי
שדרן רדיו, עיתונאי, שף וסטנדאפיסט. למד שלוש שנים מטבח בבי"ס למלונאות "דביר" והתמחה ברשת מלונות דן. עבד במטבחים במשך 15 שנה, עד שעבר לתקשורת. שימש כעורך ספורט במעריב, שדר ספורט ברדיו תל אביב ורדיו חיפה, עורך ראשי של מהדורת חדשות הוט ועורך ראשי של חדשות רדיו חיפה. במקביל הופיע על מיטב במות הסטנדאפ – כאמל קומדי קלאב, צוותא, בית ציוני אמריקה ועוד.
יוסי נשוי 13 שנה לאורית פרץ ארי והוא אב גאה לשני ילדים.

 

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של מבשלים זוגיות

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור מבשלים זוגיות

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

חיפוש מרצים