• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

משה פויסטרו

קטגוריות: מסעות ותיירות

משה פויסטרו, מאמן אישי במקצועו. בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים. בקריירה הקודמת שלו, בת 20 השנים, עסק בניהול פרויקטים וניהול לקוחות בתחום תוכנה בהיי-טק. התגורר ועבד בקליפורניה כ-12 שנים וחזר לארץ בשנת 2007.
טיולים בעולם, גילוי מקומות ותרבויות, טבע פראי וסקרנות אין סופית למקומות אקזוטיים תמיד היו חלק מרכזי בחייו. לאורך השנים טייל וגילה עולמות אחרים, נופים שנראים כמו מעולם אחר, מנהגים, אוכל ובעיקר אנשים. אנשים עם אמונות שונות, חיים אחרים ותרבות אחרת. את חוויותיו הוא חולק עם אחרים באמצעות סידרת הרצאות על יעדים אקזוטיים בעולם.

משה פויסטרו, איש הייטק בעברו ומאמן אישי בהווה חולק עם הקהל את אהבתו לעולם הטיולים והתרבויות בסידרת הרצאות על יעדים אקזוטיים בעולם. בסידרת ההרצאות ניתן למצוא יעדים כמו סרי לנקה, האיים המלדיביים, וייטנאם, הפיליפינים, תאילנד, דרום אפריקה, קוסטה ריקה, יוון ועוד…
כל ההרצאות מבוססות על חוויות טיול אישיות וכוללות תצלומים מרהיבים שצולמו על ידי משה במהלך הטיול. ההרצאות כוללות גם סקירה היסטורית, עובדות מעניינות, גיאוגרפיה ומבחר סיפורים מרתקים על התרבות המקומית.

סידרת הרצאות נוספת, סידרת הטכנולוגיה, כוללת הרצאות בנושאים טכנולוגים ב"גובה העיניים". הסידרה כוללת בין השאר הרצאה בנושא "הסרת הערפל ממושג הסמארטפון". הרצאה זו פותחה מההבנה על הקושי שאנשים רבים, בעיקר מבוגרים, חווים בניסיון להבין, לתפעל ולהנות מהיתרונות הרבים שמציעה טכנולוגיה זו.

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של משה פויסטרו

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור משה פויסטרו

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • רוית חבשוש

    צלמת גאוגרפית מבית "מסע אחר" ואנתרופולוגית הרפתקנית המתעדת את החיים…

  • אילן מורדוף

    בשנת 2008 ערך אילן מורדוף מסע שורשים באפגניסטן כאשר הצליח…

  • תמר ברס

    עיתונאית, מרצה, מתרגמת ואומנית, עם חיבה גדולה למקומות עוינים או…

חיפוש מרצים