• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

נועם שני

קטגוריות: צבא וביטחון

מנהל שיווק בתעשייה האווירית, טיס קרב, מהנדס, ממציא וסופר
נולד בקיבוץ עמיר בגליל. התגייס לחיל האוויר ושירת כטיס קרב מוביל. במהלך שירותו השתתף במלחמת לבנון הראשונה ובמספר רב של מבצעים מעבר לגבול.
כשהשתחרר למד הנדסה בתל-אביב והחל בקריירה בתחום ההיי טק בפיתוח וניהול פרויקטי תקשורת. במקביל השלים תואר שני במנהל עסקים באונ' בן-גוריון.
בשנת 2000 עבר עם משפחתו ללונדון שם החל את דרכו בשיווק הבינלאומי.
בשנת 2011 עבר לתעשייה האווירית בתפקיד של מנהל שיווק במטה החברה. במסגרת עבודתו בשיווק נחשף למגוון הטכנולוגיות של החברה ולמרות היותו מהנדס וממציא בעצמו, התרשם עמוקות ממגוון המוצרים של החברה בחלל, באוויר, ביבשה ובים. את החוויה הזו הוא מעביר בהרצאתו.

קורות חיים:

נולד בקיבוץ עמיר בגליל. בגיל עשר החל את מסעותיו בעולם כשהמשפחה יצאה לשליחות בבאונוס איירס ארגנטינה. בגיל 16 עברה המשפחה לירושלים וב 1980 התגייס לחיל האוויר ושירת כטיס קרב ומוביל. במהלך שירותו השתתף במלחמת לבנון הראשונה ובמספר רב של מבצעים מעבר לגבול.
בחיל האוויר גם החל את ניסיונו בהדרכות כקצין ההדרכה של הטייסת ובהמשך במסגרת תפקידו כמדריך ומפקד קורס בבית הספר לטיסה של החיל.
כשהשתחרר למד הנדסה בתל-אביב והחל בקריירה בתחום ההיי טק בפיתוח וניהול פרויקטי תקשורת. במקביל השלים תואר שני במנהל עסקים באונ' בן-גוריון.
ארבעת ילדיו נולדו בזמן מלחמות. הבכור במלחמת המפרץ ואחריו במבצעי ענבי זעם, דין וחשבון ועם פרוץ האינטיפאדה השנייה. המבצעים בעזה כבר 'לא באשמתו'.
בשנת 2000 עבר עם משפחתו ללונדון שם החל את דרכו בשיווק הבינלאומי ובהדרכת לקוחות.
בשנת 2011 עבר לתעשייה האווירית בתפקיד של מנהל שיווק במטה החברה. במסגרת עבודתו בשיווק נחשף למגוון המערכות והטכנולוגיות של החברה ולמרות היותו מהנדס וממציא בעצמו, התרשם עמוקות ממגוון המוצרים של החברה בחלל, באוויר, ביבשה ובים. את החוויה הזו הוא מעביר בהרצאתו.
נועם נשוי ואב לארבעה ילדים, גר בכוכב יאיר ובשעות הפנאי הוא חוטא בכתיבה ומשמש גם כמנהל קבוצת הכדורסל של הישוב

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • English
  • Hebrew

הרצאות נוספות של נועם שני

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור נועם שני

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

חיפוש מרצים