• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

ניסים תשובה

קטגוריות: צבא וביטחון

אינג' תשובה ניסים , חוקר פרטי, מרצה בכיר באוניברסיטת בר אילן וגופים נוספים, בעלים של חברה לחקירות וחברה נוספת לטכנולוגיות בקרה העוסקות בשיטות חקירה קלאסיות מצד אחד אך גם שיטות מתקדמות ומעניינות מאוד מהצד האחר.
את דרכו החל ניסים באקראי לחלוטין בעולם החקירות לאחר שניהל שיחת חולין עם מפקד מצ"ח לאותה עת והאחרון החליט לקבלו כעוקב ביחידת העלית של מצ"ח יחידת הימל"מ (יחידה מרכזית לחקירות מיוחדות).
ניסים ניהל עד היום עשרות אלפי תיקי חקירה בתחומים רבים ומגוונים ולו ניסיון עשיר, ניהל פרשיות מתוקשרות כגון פרשת חטופי תימן, יומנו של הימלר מפקד האס אס, פרשת האנס מהקיבוצים.

עבר הכשרה ארוכה ובהמשך השתתף בפיצוח פרשיות מורכבות ורגישות בהם מעורבות של קצינים בכירים, חיילים בתפקידי מפתח, פרשיות ריגול, שיתוף פעולה של סחר במידע כנגד סמים או נשק עם גורמים בלבנון, בשטחים ועוד.
בהמשך דרכו סיים ניסים את שירותי הצבאי ולמד במשך ארבע שנים תעשייה וניהול לתואר מהנדס, אך במקביל עבד ולא עזב לרגע את תחום החקירות. בתום לימודיו ולאחר התלבטות החליט ללכת אחר ליבו ובחר בתחום החקירות כקריירה קבועה בחייו ועד היום .
כיום ניסים הנו בעלים של חברה לחקירות מהגדולות והמוכרות בישראל, ובין יתר לקוחותיו עורכי דין מהשורה הראשונה כגון: נשיץ ברנדיס ויגאל ארנון, חברות כגון: אינטל ופייזר העולמיות, וגופים ציבוריים כגון: בית הדין הרבני משרד הביטחון ועוד.

ניסים מרצה עם ניסיון של מס' עשורים בהכשרות של חוקרים פרטיים, מנהלי בטחון גופים ציבוריים כגון חוקרים של ביטוח לאומי, משטרת הגבולות וכן בחוגי בית וכמרצה אורח.

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של ניסים תשובה

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור ניסים תשובה

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

חיפוש מרצים