• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

סבינה בלנק

"אנחנו חיים בעידן של ידע אינסופי. אומרים שידע זה כוח, אבל לידע אין שום משמעות אם לא יודעים ליישם אותו נכונה בחיים האישיים והמקצועיים של כל אחד מאיתנו".
סבינה בלנק , מרצה רב-תחומית, מאמנת , מנטורית עסקית ומנהלת את מערך ההדרכה של התאחדות יזמים בישראל, ארגון שעוסק בסיוע לעסקים קטנים ועצמאים.
אחרי קריירה עשירה בשוק הפרטי ובתפקידי מפתח בשירות הציבורי (לשכת ראש הממשלה וכנסת ישראל), סבינה הקימה עסק משלה והחלה לעסוק במה שבאמת חשוב לה – לעזור לאנשים וארגונים לקבל את הידע המתאים להם ולהפוך אותו לכלי עבודה פרקטי על מנת לפתח את עצמם ולהשיג את התוצאות וההנאה שהם מבקשים ליצור בחיים שלהם.

 

 

"אנחנו חיים בעידן של ידע אינסופי. אומרים שידע זה כוח, אבל לידע אין שום משמעות אם לא יודעים ליישם אותו נכונה בחיים האישיים והמקצועיים של כל אחד מאיתנו. התשוקה והמומחיות שלי היא לסייע לאנשים וארגונים לקבל את הידע המתאים להם ולהפוך אותו לכלי עבודה פרקטי על מנת לפתח את עצמם ולהשיג את מה שהם מבקשים ליצור בחיים שלהם."
החיים "קורים" לכולנו. הכול קורה מהר ויש מעט מאוד זמן או לעצור לרגע את שצף האירועים, לקבל פרספקטיבה ולחשוב על המהות. לרוב, גם אין את הכלים המתאימים להגדיר מטרות מוחשיות ולבנות תוכנית מסודרת שתביא אותנו לשם.
במפגש עם קהלים מגוונים סבינה נוגעת בנושאים ובתחומים שונים שיכולים לסייע בהתפתחות אישית ובהתפתחות מקצועית, ובדרך גם ליהנות מהחיים. בהרצאות ובסדנאות סבינה מציגה את הנושאים, מבהירה ומנגישה אותם למשתתפים ובמיוחד, מעניקה כלים פרקטיים  שמאפשרים לעצב ולפתח את חווית חיינו.
סבינה בלנק מנהלת את מערך ההדרכה של התאחדות יזמים בישראל. מאמנת מקצועית חברה בלשכת המאמנים בישראל ומרצה רב תחומית.
מאז שנת 2009 סבינה בעלת עסק בתחום האימון האישי והעסקי, מרצה בתחומים של התפתחות מקצועית, אימון הוליסטי, מיומנויות עסקיות ויזמות וכן, מדריכת מאמנים (סופרויזורית).
לסבינה ניסיון עשיר של מאות שעות הדרכה והנחייה, אלפי משתתפים בהרצאות ובהדרכות ובעיקר, יכולת להגיע לקהל ולעזור לו להפוך את הידע לכוח, למיומנות ולעשייה בחיים שלהם.
סבינה מגיעה מקריירה ארוכה בסקטור הפרטי ובשירות הציבורי (לשכת ראש הממשלה וכנסת ישראל).
בוגרת תואר ראשון בכלכלה ובמדע המדינה, תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית והשכלה נרחבת בתחומים משלימים. בעבודתה משלבת כלים מדיסציפלינות שונות בתחום האימון והייעוץ.
  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של סבינה בלנק

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור סבינה בלנק

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • ערן שטרן

    מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של…

  • מעין כץ

    מעין כץ הוא מנטור להצלחה אישית ועסקית, מרצה מוביל למוטיבציה…

  • דודי בורבה

    דודי בורבה, מנטור עסקי מוביל בתחום אומנות המכירה ומחבר רב…

חיפוש מרצים