• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

עופר ענבי

קטגוריות: צבא וביטחון

עופר ענבי הינו חוקר עצמאי ומרצה מבוקש ומוערך, ויוצר סדרות ההרצאות "מאחורי הקלעים של האירועים שעצבו את פני האומה" ו- "כיצד מתעתעים בנו כל פעם מחדש".
סדרת הרצאותיי מסכמת 30 שנות עיסוק בנושאים אותם אני סוקר בפני קהל – עשור כאיש מודיעין, עשור כמנהל שיווק ופרסום בחברות ישראליות ובינלאומיות, ובעשור האחרון כמנהל פיתוח עסקים בתעשיית ההיי-טק. בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר שני נוסף בסוציולוגיה ארגונית.

 

 

שלום רב. כאן עופר ענבי.  אני מקדם אותך בברכה על שהגעת לקרוא את מכתבי אליך ובכיוון שאני מניח שזמנך יקר – ניגש ישר לעניין לשמו התכנסנו.

תעתועים והולכת שולל הם עיקר הנושאים עליהם אני מדבר במפגשים עם מאזיניי. ואני מעלה אותם בסיפור, מסמך או תיעוד מצולם מתוך היכרותי העמוקה עם שלושה עולמות בהם חייתי שנים רבות: קהילת המודיעין הישראלי, עולם הפרסום והשיווק, תעשיית המחשבים וההי-טק. בעל תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר שני נוסף במנהל עסקים.

אני מבקש להזמינכם (שזהו רק ניסוח מכובד יותר לכך שאני מציע לכם להזמין אותי כמרצה) לערב/בוקר שהינו מפגש אינטלקטואלי, המשלב סיפור מרתק, גילוי וחשיבה מחדש על האמיתות שבחיינו.
ההרצאות, הנעשית תוך שילוב דעתנות והומור, לקוחות מתוך הסדרה "איך מתעתעים בנו כל פעם מחדש? – עיון בסוגיות אקטואליות בחיינו במדינת ישראל" הכוללת כיום יותר מעשרים נושאים, השופכים אור חדש על נושאים העומדים במוקד חיינו –

 • סוגיות מודיעין ובטחון ישראל
 • משברים עסקיים ופוליטיים שהשפיעו על חיינו
 • החברה הישראלית
 • השואה הגבורה

ההרצאות מתאימות לקהל מכל קשת הגילאים: לאירועים, כנסים של חברות, ימי עיון, חופשות קבוצתיות,  ימי גיבוש לעובדים ומנהלים וכדומה

כמה מילים של מכירה עצמית (במחילה מכבודכם) –
כחוקר עצמאי, וכמי שהיה שם ומכיר את ההתנהלות "מבפנים", אני מונע בהרצאותיי מהרצון להאיר את האמת שבין השורות, ומשאיפה לעודד את מאזיניי לחשיבה ביקורתית ופוקחת עיניים. אני משתדל להביא לכם, מאזיניי, את הסיפור האמיתי מאחורי "הסיפור שמנסים למכור לנו". ולא שתמיד יש אמת אחת ומוחלטת: מציאות חיינו רבת פנים ומתעתעת, ולא אחת עושים בה מעצבי דעת הקהל שימוש בעייתי, משטה ומטעה – כזה הקובע את עמדותינו, מעצב את חיינו ומניע את פעילותינו במרכזי הקניות.
רבות אומרים לי מאזיניי, שנתברכתי בכישרון לספר סיפור, לרתק את השומעים, לגעת, להעביר חוויה; שיצאו מהמפגש בתחושה שגילו אמיתות חדשות, ובמקביל חוו חוויה תרבותית המשלבת דעתנות והומור. מבחינתי, אין מחמאה גדולה מזו.

להשתמע ולהתראות,
עופר

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

 • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של עופר ענבי

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור עופר ענבי

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

 • אורי שחק

  אורי שחק, סא"ל במיל. שרתי כטייס קרב במלחמת יום הכיפורים.…

 • גדעון מיטשניק

  נסיון של למעלה מ-15 שנות מחקר , כתיבה , הרצאות…

 • נועם שני

  מנהל שיווק בתעשייה האווירית, טיס קרב, מהנדס, ממציא וסופר נולד…

חיפוש מרצים