• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

עידית פליק

לכאן מגיעים אנשים שמעניין אותם ללמוד, לשנות ולהצליח. תפיסת הגורם האנושי, אשר פיתחתי במהלך שנות עבודתי במגזר העסקי, מדברת על סביבת השפעה משמעותית על התוצאות, הרווחים, הלקוחות והכספים. שורת הרווח תכל'ס. צורת העבודה שלי מבוססת על בקיאות בעולם העסקי, במכירות, באימון אישי ועסקי, תוך התייחסות ליכולות ולעוצמות האישיות שלך, ועידוד נמרץ לסיגול הרגלים מצוינים ופרידה מאלה שחוסמים את הדרך. התשוקה שלי היא לקצר עבורכם את הדרך, להקל, לשכלל, ללמד לתמוך ולעזור. אם אתם מייצגים ארגון או חברה- הכנתי לכם הרצאות, סדנאות וימי עיון לבחירתכם. לחיי היכולת שלנו לקום להצליח עכשיו

מהלך השנים בהן למדתי ועבדתי במקצוע, צברתי ניסיון רב במגוון תחומים. אני פועלת מתוך ההבנה שכולנו שונים זה מזה, לכל אחד מאיתנו יש בעיות שמגיעות מכיוון אחר בחיים, ולכן מנחה טוב הוא בעל ידע בנושאים שונים. הסקרנות הטבעית שלי והרצון ללמוד משרתים אותי גם בעבודה מול אנשים ומאפשרים לי לחפש כלים חדשים כל הזמן, ולהעניק לכל לקוח פתרונות יצירתיים יותר ויותר, בהתאם למקור הבעיה.

15 שנות הניסיון בשטח בשילוב השכלה ותארים אקדמאים MBA מנהל עסקים, BA במנהל חינוך ולימודים כללים (סיום בהצטיינות), מאפשרים לי לראות תמונה רחבה ועמוקה של האדם והתנהלותו, על יתרונותיו ומגבלותיו האישיים והסביבתיים.

אני עובדת בשיטה ייחודית בישראל, ובמהלך השנים טיפלתי במאות לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי בקבוצות קטנות, בפגישות אישיות אחד על אחד, בקורסים, ימי עיון והרצאות. בין לקוחותיי הבולטים נמצאים עובדים ומנהלים בחברות ובארגונים כגון ביטוח לאומי, רגבה, מכבי שירותי בריאות, בנק הפועלים, פלאסאון, סמרטק ועוד.

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של עידית פאליק

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור עידית פאליק

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • נחום כץ

    נחום הוא בעל תואר שני בקרימינולוגיה, כיום מאמן אישי ומלווה…

  • יצחק מינץ

    משבר האקלים והאסונות שהוא מביא איתו הולכים ומתגברים. כדי להתמודד…

  • איריס בר-און

    איריס הינה סקסולוגית מוכרת ומוערכת, אשר מאחוריה מאות הרצאות וסדנאות…

חיפוש מרצים