• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

צחי רבאל

קטגוריות: מצוינות והשראה

צחי רבאל , נחשב ליועץ עסקי-ארגוני יוצא דופן שחושב "מחוץ לקופסא", ולמרצה מרתק ומעורר השראה. במשך למעלה מ- 15 השנים האחרונות, הוא מלווה תהליכי מינוף, שינוי וצמיחה במגוון רחב של ארגונים ועסקים בארץ ובחו"ל. התמחותו היא בתחומי הניהול, האסטרטגיה, השיווק, ניהול מו"מ, בניית חזון, והנעת תהליכי שינוי.
ניסיונו הרב בתהליכי חזון וצמיחה בעולם העסקי, בשילוב יכולתו יוצאת הדופן לחשוב מחוץ לקופסה – הם אלה שהופכים את ההרצאה לחוויה ייחודית בעוצמתה, המשלבת פרקטיות יחד עם עומק בהרמוניה מלאה, ומניעה את קהל השומעים לפעולה.

 

שהתמזל מזלי לחיות חיים מלאי אתגר וסיפוק, לפגוש אנשים מרתקים מהם אני לומד המון, ולהמשיך ללמוד, להתנסות, לטעות, להפנים ולצמוח ללא הפסקה:
השכלתי האקדמית מאוניברסיטת תל-אביב כוללת משפטים (כן, אני גם עו"ד), ניהול הפרסום, וניהול עסקי בינלאומי במסגרת תוכנית מיוחדת במנהל עסקים, שמטרתה קידום מנהיגות עסקית משותפת יהודית – ערבית במזה"ת, אשר כללה התמחות בהנהלת חברת Marks & Spencer בלונדון.
בנוסף, בוגר המכללה העסקית למאמנים Coaching Academy ובעל ידע נרחב בתחומי הרוח, הבנת נפש האדם, מוטיבציה והנעת אנשים. ואני ממשיך ללמוד בלי הפסקה. את הבסיס לניסיוני המקצועי רכשתי בשורה של תפקידי ניהול בכירים, בעיקר בתעשיית ההי-טק, בתחומי השיווק והפיתוח העסקי, הן בחברות סטרט-אפ והן בחברות גדולות יותר.
בשנת 2001 הציעו לי להוביל את תהליך שיקומה של חברת סטרט-אפ תעשייתית (בתחום שלא שמעתי עליו בימי חיי), שהיתה רגע לפני סגירה בחממה הטכנולוגית בקריית שמונה. זה היה מספיק בלתי אפשרי כדי לאתגר אותי, ובתוך שנתיים של עשייה מאומצת הבאתי את החברה למצב שהתעשיין סטף ורטהיימר החליט לרכוש את השליטה בה.
בשנת 2004 מכרתי את האופציות שהיו לי בחברה למר ורטהיימר. זה לא היה בהמון כסף, אבל כל התהליך נתן לי את התובנה שמספיק להיות שכיר – הגיע הזמן להיות עצמאי. הקמתי את Extra-Brain, משרד לייעוץ עסקי מחוץ לקופסה, שמתבסס על אמירתו של איינשטיין: "לא ניתן לפתור בעיה תוך שימוש באותה צורת חשיבה שיצרה אותה".
מאז ועד היום, אני מייעץ לעסקים וארגונים רבים, בארץ ובחו"ל, בהטרוגניות הכי רחבה שיש, בתהליכי שינוי וצמיחה – ניהול, אסטרטגיה, שיווק, בניית חזון, ניהול מו"מ והנעת תהליכי שינוי. בנוסף, אני מרצה על תחומי התמחותי בפורומים רבים, מעורב במספר מיזמים עסקיים משלי, פועל גם לקידום נושא עתיד התעסוקה בפריפרייה ועוד כמה דברים.
עצם העובדה שאני חי ומגדל את ילדי בראש פינה, עובד עם אנשים נפלאים ומרתקים בחברות וארגונים בארץ ובחו"ל, הם אולי ההוכחה הטובה ביותר לכך שאם חושבים מחוץ לקופסה אזי הכל אפשרי.
שנים רבות של עיסוק בצד היישומי של החזון – הן ברמה הפרקטית של ליווי עסקים וארגונים רבים, הן ברמת ההשפעה על אנשים, והן ברמת הלימוד והידע, ביססו את גישתי הייחודית בתחום החזון. גישה זו, המשלבת את הבנת הרבדים העמוקים ביותר בתהליך, יחד עם היכולת המעשית להניע תהליך מהיר, בהיר לכל אדם וקל ליישום – גורמת לקהל השומעים להפנים, לשנות צורת מחשבה ולהתחיל לפעול באופן מיידי.

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של צחי רבאל

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור צחי רבאל

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • מעין כץ

    מעין כץ הוא מנטור להצלחה אישית ועסקית, מרצה מוביל למוטיבציה…

  • אורית אדלר

    פסיכותרפיסטית בגישת אדלר, מרצה, מעבירה סדנאות. 20 שנים. מטפלת פרטני…

  • עמנואל גד

    " סיפורו האישי מעורר ההשראה של עמנואל גד ששפורטש הפך…

חיפוש מרצים