• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

צפריר בשן

קטגוריות: הפעלות וסדנאות

צפריר בשן, מחבר רב המכר "כתיבה אפקטיבית" מלמד כתיבה אפקטיבית במערכת הביטחון ובארגונים פרטיים, ומשמש כאסטרטג ומנהל תוכן בארגונים רבים. בנוסף הוא מלמד ומרצה בפורומים פרטיים בכל חלקי הארץ, ומתמחה בכתיבה והכשרות במגזר השלישי. בעבר היה צפריר עורך בכיר והכשיר עשרות עורכים ומשכתבים בעיתונים הארץ וגלובס, שימש כסמנכ"ל שיווק בחברת סטרט-אפ וניהל את משרד יחסי הציבור bashanPR, שהתמחה בין היתר בפיננסים ובחברות היי-טק מקומיות ורב לאומיות.

 

צפריר שימש כעורך כבר מהימים הראשונים לאחר שירותו הצבאי. בשנות התשעים היה משכתב, עורך ומכשיר משכתבים בדסק הכלכלי של עיתון הארץ, שהפך לימים לעיתון TheMarker. במסגרת זו ערך באופן אישי כמה מהכותבים הבכירים בישראל, והכשיר עורכים שמובילים עד היום את התקשורת הכלכלית בישראל.
לאחר מכן שימש צפריר כעורך מוסף הטכנולוגיה של העיתון גלובס, וכפרשן בכיר בתחומים טכנולוגיים, מימוניים ועסקיים. צפריר ערך את המוסף בימי השיא של הבועה הטכנולוגית ועל שמו רשומים אינספור כתבות, סקופים ומדורים המנתחים את מצב הענף.
בעשור הקודם הקים צפריר את חברת יחסי הציבור bashanPR, שניהלה את יחסי הציבור של עשרות חברות טכנולוגיה וגופים מימוניים. הוא היה יועץ התקשורת של קרנות ההון סיכון בישראל, ושל חברות טכנולוגיה מוכרות, החל ממוטורולה וכלה בעשרות סטרט-אפים שהבשילו לכדי אקזיט בשנים האחרונות.
לאחר ששימש גם כסמנכ"ל שיווק בחברת סטרט-אפ, החל צפריר להתמקד בכתיבה, עריכה והכשרת כותבים במגזר העסקי. בשנים האחרונות צפריר כותב ועורך עבור הארגונים הגדולים ביותר בישראל, ומכשיר כותבים בארגונים רבים, ובראשם צה"ל ומערכת הביטחון. צפריר משמש מדריך קבוע ביחידות שונות של צה"ל, החל מיחידות מטכ"ליות, וכלה בזרועות ובגופי ההדרכה הגדולים בצה"ל. במגזר האזרחי צפריר שימש כעורך ומכשיר כותבים בארגונים כמו עיריית תל אביב, חברות טכנולוגיה, בנקים וחברות ביטוח וגופים הפועלים במגזר השלישי.
צפריר ערך בעשור החולף ספרים רבים – הן ספרי עיון ועסקים והן ספרי קריאה (שם הוא מתמקד בעיקר בעריכת ספרים מתורגמים). ב-2013 הוא פרסם את ספרו "כתיבה אפקטיבית", העוסק בהעברה איכותית של מסרים בתוך ארגונים ומחוצה להם, בהעברת אינפורמציה בהירה ובהנעה אפקטיבית לפעולה.
במקביל, צפריר ממשיך לפרסם מאמרים פרי עטו בעיתונים שונים, בבלוג הפרטי שלו ובפייסבוק. הטקסטים שלו זוכים באופן קבוע לעשרות, מאות ואלפי שיתופים, מצוטטים בחדשות ערוץ 2 וביתר גופי התקשורת ומציירים באופן מדויק את התגובה הציבורית לאקטים שלטוניים, עסקיים ותרבותיים.
בנוסף, צפריר זכה פעמיים בתחרות סיפור ב-140 תווים של מפעל הפיס (מקום ראשון ושני) והיה ברשימה הקצרה של המועמדים לפרס עינת לסיפור קצר.
צפריר חי בתל אביב עם אשתו ושלושת ילדיהם.

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של צפריר בשן

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור צפריר בשן

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • כרמית אוזן

    פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס, מאמנת אישית, עבודת גוף נפש, מנחת סדנאות…

  • ג'ואי פלג

    מרצה ומומחה מוסמך לאבטחת מידע והגנת סייבר. מזה מספר שנים…

  • שלומית שטיינברג

    משתתפת התוכנית "זמן מיסטיקה" וה- "מקצוענים" בערוץ 10 השתתפה בתוכניות…

חיפוש מרצים