• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

שירי בכר

הרצאות וסדנאות להורים
קטגוריות: הורים וילדים

מדריכת הורים, מנחה סדנאות ומרצה, מוסמכת מכון שפ"י של משרד החינוך. מגישה פינה על הורות בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון, מגישת הפודקאסט "עושות הורות", ומה"מומחיות" של Ynet. בעברה מנהלת בכירה בארגונים, נשואה ואם לשלושה.

מגוון הרצאות וסדנאות להורים, בתוכן "לגדל ילדים שמאמינים בעצמם", "בלי לומר מילה -שפת גוף הורים וילדים", "תקשורת אפקטיבית – לדבר פחות לומר יותר", "לקחת פיקוד – יסודות הסמכות ההורית", "יש גבול – הצבת גבולות בלי מלחמות", "סודות האיזון בין הורות וקריירה"

במהלך השנים האחרונות הנחתה והרצתה בפני אלפי הורים ברחבי הארץ (מדן ועד אילת). בין לקוחותיה ערים, מועצות מקומיות, קיבוצים ארגונים, חברות ובתי ספר.

בין הארגונים, שטראוס מים, אינטל, מייקרוסופט, אגודת ההנדסאים, Cal, Hp, מייקרוסופט, רפאל, מטריקס, אלטשולר שחם, לבנת פורן, המכון הביולוגי, משרד החקלאות, אלביט, פריגו, המכללה למנהל, ועוד עשרות ארגונים רבים וטובים:)!

על ההרצאות: אורכן כשעה, להורים לילדים בכל הגילאים, בעזרים הטכניים מדונה או מיקרופון נייד, מקרן + בארקו והגברה.
על הסדנאות – בין 4-6 מפגשים, משך מפגש כשעתיים, מספר המשתתפים מוגבל

הורים וארגונים מספרים:),
"מלמד, מצחיק ומעורר מחשבה"
הרצאה מעולה! מלמד, מצחיק ומעורר מחשבה לגבי האופן בו אנו מתנהלים מול ילדינו, על החיים בבית והחיים בעבודה שמשפיעים על הבית ועוד ועוד… היה פשוט נהדר, קיבלת המון מחמאות, את מדהימה!!
רותם ויסבלך, מנהלת פיתוח ארגוני, פרט ורווחה, "שטראוס מים"

"עניינית ות'כלסית"
הרצאה מקסימה! עניינית ותכל'סית. נגעה בקשיים היומיומיים ונתנה כלים מעשיים, פשוטים ומידיים לעבודה עם הילדים. שירי מצחיקה, הגיבה לקהל וייעצה תוך כדי. רבגונית ובעלת ידע רב.
טלי, קיבוץ דפנה

"התלהבות רבה"
ממליצה בחום…. קיימנו הרצאה אצלנו והיתה התלהבות רבה…
יעל סברדלוף, "אינטל"

"פידבקים מעולים"
היה חוויתי, מעניין וגדוש במידע ומסרים. המפגש הועבר בדרך מקצועית ייחודית, מיוחדת ובגובה העיניים. שירי דאגה לצייד את העובדים ב"ארגז כלים" להמשך הדרך והחיים, ואלו יצאו מרוצים ונתנו פידבקים מעולים, ממליצה בחום!
לימור גרוס, מתאמת רווחה, "ויזה cal"

"יכולת העברת הידע בצורה מופלאה"
אישה נדירה עם המון ידע ויכולת העברת הידע בצורה מופלאה
שלי קרמונה, ראש תחום משאבי אנוש, "שטראוס מים"

"איכותית, מעניינת, דינאמית ו'פלפלית' "
הרצאה איכותית, מעניינת, דינאמית ו"פלפלית", המשוב שקיבלנו מהעובדים היה טוב מאוד, ניכר כי הם נהנו, לקחו "טיפים", וחוו את ההרצאה כרלוונטית לחייהם האישיים. ממליצה בחום.
ליבת חן הלוי, רכזת הדרכה ופיתוח ארגוני, "לדיקו בע"מ"

"תוספת מדהימה של ידע וחיוכים"
נותרתי נפעמת ומסוקרנת. שירי בעלת ידע עצום, היא מעניינת, מסקרנת ופותחת אותנו לפתרונות אחרים חדשים ומעניינים. אני ממליצה בחום לשמוע את שיש לה לומר וחייבת להודות שלאחר ההרצאה מיהרתי ורכשתי את ספרה בנושא היא תוספת מדהימה של ידע וחיוכים .
כרמית "intel"

"כלים פרקטיים וברי ביצוע אשר מחוללים ניסים"
הרצאה מרתקת, סוחפת ובעיקר מקנה כלים פרקטיים וברי ביצוע אשר מחוללים ניסים . חלק מהשיטות יושמו וצלחו בהצלחה יתרה. קוסמת כבר אמרתי..

וטיפה'לה על הסדנאות:),
"היה תענוג! סדנה מעולה! הצלחתי ליישם וזה יצר ממש שינוי בחשיבה בבית", "סדנה מופלאה בגובה העיניים, בנימה הומוריסטית ושיתוף אמיתי, נטול שיפוטיות או ביקורת", "ממש שמחה שנרשמתי ומחכה לסדנה הבאה!", "השפעה אדירה על חיי היומיום שלנו", "מפגשים מלאי עניין ותוכן, שהועברו בצורה קולחת, מקצועית, מעניינת ומבודחת, שסייעו לי להסתכל על הדברים בצורה הרבה יותר מאוזנת", "מלמד, ממוקד, מעשי, פשוט כייף!", "סדנה שפותחת את הראש, מאפשרת, מקבלת, מחבקת, מצחיקה, מדהימה", "לא רציתי שייגמר.."

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של שירי בכר

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור שירי בכר

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

חיפוש מרצים