• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

שרון אייזן

קטגוריות: הפעלות וסדנאות

מומחית בין לאומית לחשיבה מנצחת.
שרון בעלת נסיון רב בישראל ובחו"ל ומפתחת "שיטת אייזן" החושפת 7 סודות מרתקים אשר מטרתם לתת לכל אחד את מיטב הכלים כיצד ניתן ליצור את פריצת הדרך שלו להצלחה בארגון.
שרון עברה הכשרה בין לאומית ב- Life Success Cooporate
ועד היום גרמה לאלפי אנשים להשיג תוצאות יוצאות דופן במסגרת כנסים, הרצאות, סדנאות, קורסים ופעילות בארגונים
"סודות החשיבה המנצחת – כיצד להשיג תוצאות פורצות דרך ב- 7 צעדים"

 

 

שרון אייזן גילתה את תחום ההתפתחות האישית מגיל 14. מאז תשוקתה ואהבתה לתחום רק הלכה וגדלה. שרון קראה ספרים ומאמרים רבים בנושא, למדה בחו"ל מהמנטורים הטובים והמובילים בעולם באופן אישי ופיתחה את תחום התמחותה בנושא: "סודות החשיבה המנצחת – איך לפרוץ דרך ב- 7 צעדים.

שרון שימשה סנמכ”לית שיווק בחברת הייטק, והיתה בתפקידי ניהול בכירים במותגים בינלאומיים. בין השאר מביאה איתה נסיון רב מהעולם העסקי והארגוני. כיום שרון מלווה חברות, ארגונים ופרטיים למימוש הצלחות ע”י שימוש בכלים הפונים לתודעה ויישום שיטה אותה פתחה המכונה "שיטת אייזן" הנוחלת הצלחה רבה, דרך פנינים שליקטה דרך מחקר אישי שערכה בנושא.

ניתן למצוא עדויות וסיפורי הצלחה רבים עקב עבודתה במסגרות הפרטיות, העסקיות והארגוניות… שרון מממשת את ייעודה ובחרה להתמסר למושא תשוקתה על ידי הצבת מטרה לתת לכמה שיותר אנשים וארגונים ערך ולסייע להם לגלות את העוצמה שבהם ולהגיע לפריצת הדרך הממתינה להתממש בחייהם המקצועיים והאישיים. ע"י 7 שלבים, שרון חושפת אחד אחרי השני סודות שמובילים לפריצת דרך של ממש. מתוך עקרונות ששילבה כחוט השני הנותנים מענה וחושפים דרך כיצד כל אחד יכול להגיע לפריצת הדרך שלו. כל שנותר הוא ליישם.

שרון שמה לה לדגל להעביר את הידע והכלים לכמה שיותר על מנת לקצר את עקומת הלמידה ולהוכיח לכל אחד שעל מנת להשיג תוצאות טובות יותר, לא צריך לעבוד יותר קשה אלא אחרת, באופן יעיל וממוקד שיאפשר התקדמות לאורך זמן תוך הנאה מהדרך.. בתור מי שהגיעה מהשטח וצברה ניסיון של שנים בתרבות הארגונית בתפקידים בכירים, שרון בחרה בקפידה עקרונות שעובדים בשטח הלכה למעשה. שילוב יתרונות אלו מסייעים לה להוביל ארגונים ואנשים להצלחה תוך הבנת המכשולים הקיימים והתאמת התכנים לצרכיו של כל ארגון ע"י הכנה מתאימה וייעודית בהתאם למטרה אותה מעוניינים להשיג ולכלים המעוניינים להקנות למנהלים ולעובדים בארגון.

הגיע הזמן להפסיק להתפשר, להתעלות על אתגרי השגרה המזדמנים לחיינו ולהגיע לפריצת הדרך האישית של כל אחד באשר הוא על מנת ליצור את התוצאות והחיים שתמיד רציתם. זהו הייעוד והשליחות אליהם מתחייבת שרון לתת לכל אחד שיפנה אליה במתן המענה המתאים ביותר עבורו.

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של שרון אייזן

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור שרון אייזן

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • ג'ואי פלג

    מרצה ומומחה מוסמך לאבטחת מידע והגנת סייבר. מזה מספר שנים…

  • ד"ר התלהבות

    20 שנות שטח: NOKIA, שטראוס - פיתוח מוצרים ושיווק, כתר…

  • עמי גולן

    כמו שכולנו יודעים, מוח בריא ומתפקד הוא המפתח לבריאות טובה…

חיפוש מרצים