• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

תמי סירקיס

קטגוריות: בישול ואפיה

מאז שהייתי קטנה אהבתי את ההתרגשות של לעמוד בפני קהל ולדבר. יש לי מה להגיד. אני שמחה שאנשים מקשיבים.
כיום אני בלוגרית, קומיקאית ומרצה על מקומו של המזון בתרבות הישראלית. אני מופיעה בתקשורת ובפני קהלים במגוון הופעות: החל ממופעי בישול – על במות היכלי התרבות, וכלה במופעי סטנד-אפ קולינאריים והרצאות משעשעות – באירועים פרטיים, במקומות עבודה ובקהילות, עם או בלי הדגמות בישול וטעימות. אני מביאה להופעות הומור טבעי לצד חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה ומדברת על אוכל ומקומו בחיינו.הקהל יוצא עם תובנות וכלים למפגש החברתי ולאירוח המשפחתי הבא ועם מצב רוח ממש-ממש טוב. כיף ענק!

תמי סירקיס, מרצה, בלוגרית, עיתונאית מזון ומחברת ספרי בישול, נמצאת כבר שנים בתודעה הציבורית. היא מופיעה בקביעות בתקשורת בתוכניות טלביזיה, רדיו ובאתרי האינטרנט.
לתמי יש תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים MBA שניהם מאוניברסיטת תל-אביב. יש לה ניסיון עסקי עשיר ובין היתר שימשה תקציבאית ופלנרית במשרד הפרסום קשר בראל; מנהלת ייצור ומביאה לדפוס בהוצאת רות סירקיס, יועצת שיווק עצמאית, בעלת מדורים קבועים ב"לאישה", "מעריב" ו"את", מפיקת צילומי מזון, שופטת ומנחה באירועים קולינריים ועוד פרוייקטים ומיזמים שונים ומגוונים.

תמי החלה את דרכה בפני קהל בשיעורי בישול בבתי ספר לחובבים. שיעורי הבישול שלה נודעים כהזדמנות לראות הדגמה של מתכונים קלים, בריאים, ליהנות מארוחה טעימה ובעיקר לצחוק בקול גדול. בשנים האחרונות היא מופיעה בפני קהל במגוון גדול של הופעות קולינאריות, החל ממופעי בישול ותרבות על במות היכלי התרבות וכלה בהרצאות משעשעות באירועים פרטיים, מקומות עבודה וקהילות.

תמי מביאה להרצאות ולהופעות הומור טבעי יחד עם חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה, שאוהבת לבשל ולארח. זאת, מבלי להזניח קריירה אקטיבית בתחומי הכתיבה העיתונאית, הפקות טלביזיה, הופעות ומתן ייעוץ שיווקי-קולינארי לחברות מסחריות.
"אחרי שלמדתי באוניברסיטה, עבדתי בעולם הפיננסים, הפרסום וההוצאה לאור. צברתי ניסיון חיים עשיר, אבל אם הייתי שואלת
את הגננת שלי במה אני הכי טובה, היא הייתה חוסכת לי הרבה שנים של חיפושים".

 

  0 דירוגים

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הרצאות נוספות של תמי סירקיס

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור תמי סירקיס

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • מבשלים זוגיות

    מופע אינטראקטיבי על אהבה, זוגיות, גירושין ואוכל בהשתתפות עו"ד גלית…

חיפוש מרצים