• ספק חיפוש חדש

קורות חיים

דיאנה בן צבי

קטגוריות: מצוינות והשראה

דיאנה היא מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס, בוגרת NLP במכללת רטר. דיאנה מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם,להוציא את הענק שבפנים, לממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו וליצחר תודעה מנצחת. היא עושה זאת בעזרת תהליכי ליווי אישי ועסקי אחד על אחד, מנחה בסדנאות והרצאות, וובינרים והרצאות דרך האינטרנט. דיאנה משלבת בסדנאות ובהרצאות שלה שני כלים עוצמתיים שלה – ריקוד ושירה. הסנדאות שלה מעבירות ערך, כלים פרקטיים, וחוויה אנרגטית ובלתי נשכחת. דיאנה מאמינה שהחיים הם כמו ריקוד, הם כמו שיר .מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב ? כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה . כנ”ל גם לגבי החיים . חשוב לחיות את החיים עם רגש, תשוקה, מוטיבציה, לעשות את מה שאוהבים לעשות ולהיות האדם שרוצים להיות .

שמי דיאנה בן צבי, בת 32 ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס, בוגרת NLP במכללת רטר. אני מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם,להוציא את הענק שבפנים, לממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו וליצור תודעה מנצחת.

הסיפור שלי התחיל לפני 5 שנים כאשר קמתי בבוקר ואמרתי לעצמי – אינני רוצה ללכת יותר לעבודה, עבודה שלא מצמיחה אותי, עבודה שאינני מרגישה בה שאני מגשימה את עצמי, את החלומות שלי, חיה את החיים כפי שתמיד ראיתי בדימיון שלי – רוקדת, שרה, מוקפת באנשים, תורמת לאנשים. לא היה פשוט לקבל החלטה לעזוב את מקום העבודה המסודר עם כל התנאים ומשכורת "טובה" ולהתחיל את הדרך של הגשמה אישית שלי מאפס. לא תיארתי לעצמי שלאחר 5 שנים אעשה את מה שתמיד חלמתי לעשות – לעבוד רק 2-3 ביום, להרוויח פי 3 ממה שהרווחתי בעבודה של 9 שעות ביום, אבל דבר הכי חשוב להקים שני עסקים – אחד בתחום הכושר והריקוד והשני בתחום הגשמה והצלחה אישית ולנהל אותם בהצלחה, להוביל עשרות אנשים למימוש והגשמה, להנחות בסדנאות, להעביר הרצאות, להופיע מול מאות אנשים בעולם של ריקוד, שירה והתפתחות והעצמה אישית. והדבר החשוב ביותר, להיות גם אמא שמגדלת את הבת שלה מבלי בייביסיטרים וגנים, מקדישה לה את תשומת לב ואת הזמן שהיא צריכה. החלום שהתגשם!!!

עד לפני 5 שנים וקצת הלכתי לפי התכנות – צריך ללמוד, למצוא עבודה מסודרת ולעבוד עד שיוצאים לפנסיה ואז יש לך זמן להגשים את החלומות שלך אבל לא בטוח שיש את הכוח, את האנרגיה ואת המוטיבציה. עבדתי בתור מזכירת מנכ"ל בחברה גדולה, 9 שעות ביום וכל יום היה נראה אותו דבר – ללא צמיחה, ללא התקדמות, ללא ההגשמה ומימוש של מי שאני באמת. עד שהבנתי שהחיים הם שלי ורק אני יכולה לדעת מה טוב עבורי, החלטתי שאני הולכת להגשים את עצמי, לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות האדם שאני רוצה להיות!

יש משפט שאני אישית מאוד אוהבת – כשהתלמיד מוכן המורה מגיע. כשאר הופיעו אצלי מחשבות לגבי שינוי – לצאת לדרך של הגשמה ומימוש עצמי, באותו זמן הכרתי את המורה הרוחני שלי – אברהם נוב שהוא היה האדם שליווה אותי לאורך כל הדרך של שינוי, המאמן האישי שלי שבעזרתו יכולתי לראות עולם בעיניים אחרות, יכולתי להתגבר על פחדים, מכשולים, מחסומים פנימיים, ספקות ודאגות, יכולתי ליצור תודעה מנצחת שמובילה אותי לחיים שאני באמת רוצה ליצור. כי האויב הגדול ביותר שלנו זה אנחנו בעצמנו, החשיבה שלנו, האמונות שלנו, ההתנגדויות שהמוח שלנו מעלה לנו. ברגע שאנחנו מתגברים על כך, אנחנו יוצרים לעצמנו חיים אחרים לגמרי. להכיר את מאמן אז היה המזל שלי. ותפסתי אותו בידיים.

ומה זה מזל?
מ- מקום הנכון
ז- זמן הנכון
ל- לתפוס הזדמנות, לעשות את הדבר הנכון

היום אני מובילה עשרות אנשים בתהליכי ליווי אישי ועסקי אחד על אחד, מנחה בסדנאות והרצאות, וובינרים והרצאות דרך האינטרנט. אני משלבת בסדנאות ובהרצאות שלה שני כלים עוצמתיים שלה – ריקוד ושירה. הסנדאות שלי מעבירות ערך, כלים פרקטיים, וחוויה אנרגטית ובלתי נשכחת.

אני מאמינה שהחיים הם כמו ריקוד, הם כמו שיר .מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב ?כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה . כנ”ל גם לגבי החיים .

  0 דירוגים

גלריית תמונות

שפות בהן המרצה שולט

  • Hebrew

הסרטונים שלי

הרצאות נוספות של דיאנה בן צבי

מרצים נוספים בתחום

חוות דעת ושאלות חשובות

0 כוכב -
ביקורת 0
0.00% שיעור השלמה

0 משימות הושלמו

0
0
0
0
0
איכות ההרצאה
0
התאמה לציפיות
0
הרצאה מעניינת
0
הרצאה מרגשת
0
אין מידע זמין.

קבל תשובות לשאלות שלך עכשיו

התחבר כדי לשלוח את שאלתך

בקשות להצעת מחיר עבור דיאנה בן צבי

כניסת מרצים ולקוחות רשומים לאזור האישי

מרצים בתחום

  • עובד קראוס

    למרות גילו הצעיר (יליד שנת 1977), זוקף עובד קראוס לזכותו…

  • סבינה בלנק

    "אנחנו חיים בעידן של ידע אינסופי. אומרים שידע זה כוח,…

  • אורן אלמוג

    אורן אלמוג, בן 21, גדל בחיפה. בשנת 2003, בפיגוע במסעדת…

חיפוש מרצים